Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Am uitat sa va spun, am vorbit cu Cami saptamina trecuta, si ea si bebe sint bine sanatosi, bebe e cumintel si ea e in culmea fericirii ca are o asa comoara. Weekendul asta vor face botezul. Cu intratul pe forum e mai greu, pentru ca sta cu bebe tot timpul si nu prea mai are timp de altceva, dar m-a rugat sa va transmit salutari la toate.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Anda, ce bine ca termini cu dantura, multe ai mai tras! Pup

Ruxi, intru la povesti maine seara, atunci e randul meu, .
Cu ocazia asta am reluat lectura, redescopar Patul lui Procust.
Cum a decurs intalnirea?

Delia, e buna sugestia, dar e pentru Zuzi, ea e in post acum, :).
Ma bucur sa aud de Cami si de bebe.

ClaudiaH, ai fost amuzanta.
Mult succes in atingerea targetului, aratai tare bine in tinerete, :).

Zuzi, speri mata', dar speri degeaba, :). Nu stiu de ce, nu am rabdarea necesara de a posta zilnic meniul. Totusi, din cand in gand o voi face cu placere.

gata, e timpul sa-mi pregatesc copilasii de culcare. Avem un intreg ritual ce include imbratisari puternice, masaj la picioare, rostirea rugaciunii, mici discutii...
O seara linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delidana

Buna,

Carmen, o mica sugestie: cred ca Vikinga ar trebui pusa linga celelalte gravidute la rubrica "Prietene".

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan


Gata! S-a rezolvat.

Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Sunt in zona.

Anda frumoasa alintare eu mai sunt uneori porcul domnisoarei dar aici nu greseste.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Carmen, am uitat ca Zuzi e serifa de serviciu.

Zuzi,

Tzuni, dormi sau muncesti?

V-am pupat.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara dragelor,

am iesit basma curata din vizita de azi si in plus maine am zi libera.

Carmen, sotul e ok...sa zicem. Dar eu ca lucrurile intre noi merg mai bine, ci din contra. Baietii tai frumosi ce fac?

Vik, nu a mai vrut sotul sa mearga, ca zice ca n-are chef de nimic. Cred ca imi cumpar bilete la concertul de la Berlin si o sa gasesc eu pe cineva sa mearga cu mine daca nu vrea .

Anda, am vazut. Arata bine rau .

Delia, mersi. Ma bucur sa aud ca bebelul lui Cami e cumintel si ca ea e in sfarsit implinita.

Zuzi, am rasuflat, gata .

Gabriela, welcome back. Eu nu m-as muta la Londra, dar ma reintorc de fiecare data cu placere pentru cel mult 3-4 zile. Mai mult nu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!

Azi am avut o zi "so, so". Domnul meu sef vrea alte situatii (aceleasi pe care le-am facut de cateva ori, dar ce sa-i faci, asta este). Colac peste pupaza nici nu a venit bine ca pleaca iar saptamana viitoare. Pentru mine este destul de greu ca va trebui intr-o saptamana sa rezolv o gramada de chestii, pe care oricum nu le intelege.
Dar sa nu va impui capul cu prostiile mele.
Azi am fost si la sala.
ClaudiaH super ai slabit dupa prima sarcina. sigur vei reusi si dupa a doua.
Pupici la toate fetele
Va las acum ca merg la somn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Neatza dragelor.Va mai ofer si azi cafelutza si ceaiul de dimineatza pt ca de maine iar intru in priza cu munca.
Merg sa spal catzelul pe labe si ma revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

'Neata fetele....

Poftiti la ceai, cafea si poate un corn cu lapte....si ceva fructe.

Ieri a fost o zi grea, care s-a terminat cu sedinta cu sefu' dar care surprinzator a decurs binisor pana la un moment dat...cand a aparut o colega....care i-a prezentat o sit nu tocmai inbucuratoare....si iar l-au apucat pandaliile dar oricum...nu a mai tipat ci doar era mahnit.
Azi am o alta zi grea cu tot felul de sedinte cu reprezentanti din teritoriu....si prevad ceva certuri. Dar va trece si sper ca va fi ok.

Acuma merg sa mai bag ceva anunturi...poate poate imi gasesc ceva.
Nasol rau cu job-urile, pt ca nici macar nu se vizualizeaza...ce sa mai zic sa te cheme la interviu...

VA poop si va doresc o zi buna!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Carmen,spor la slabit iti doresc.Si eu ma tot chinui sa mananc dimineatza si la pranz normal,fara multa paine si dulciuri iar seara ultima masa sa o iau pana in ora 6 dar nu prea tzine,tot zic...de maine si tot bag nasul in interzise.

Ruxi,e bine pitica,multumesc de intrebare.Nu o mai mananca asa tare.Azi mergem la control sa vedem daca are voie luni la gradinitza.

Anda,o sa caut si eu ceaiul,merci.Referitor la intrebare,asta am si facut,i-am atras atentia cu altceva.

ClaudiaH,pai chiar ai aratat f bine inainte de primul bebe si dupa ce ai slabit.Nici acum nu mai ai f mult de "lucru" si cu ambitie si mancat sanatos sigur reusesti sa ajungi iar la kg dinainte de sarcina.

Zuzi,Delia

Diana,treci tu cu bine si peste ziua de azi.

Pup toate fetele si va doresc un weekend placut.

Mergi la inceput