Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Vik felicitari un bebe sanatos si o sarcina usoara si la termen si tot ce iti doresti tu.

Gabriela si eu mai vreau unul bebe.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

de la munci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Vik felicitari un bebe sanatos si o sarcina usoara si la termen si tot ce iti doresti tu.

Gabriela si eu mai vreau unul bebe.

Marilena si Mara Augusta



Vik la un bb2 ma gandeam si eu asa ca se pare c-o sa deschidem aici si un club al "doritoarelor" : Hopes, Gusta, Gabi, Zuzy, Crys Cine se mai inscrie?

Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza frumoaselor.

Tzuni mersi de cafea si spor la tteaba. Vad ca esti tare tacuta cat priveste prima zi de gradi.

Gabi bine-ai revenit si sa stii ca nimic nu-i imposibil daca-ti doresti cu-adevarat.

Ruxi multumesc de oferta si sa stii ca eu cred c-o sa ma ajute.
Azi la MD am mancat un sanvis facut din 1/2 felie de paine stearsa cu unt si-o felie de somon afumat + Cafea cu lapte.


Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Salut.
Am avut o perioada mai incarcata urmata de alta de nepasare, . Stiti voi...inversarea prioritatilor.
Vad ca ne-am potrivit "starile": nici voi n-ati avut prea mult avant in ale scrisului.
In privinta kg-lor, m-am ingrasat, am 58 de kg. Si nu-mi place deloc, musai sa ma mobilizez pentru a ajunge la 55. Stiu ca pot, .

Felicitari, Vikingo, sarcina usoara si un copil sanatos tun!
Ce veste neasteptata, ma bucur pentru tine.

Anda, multam de gandurile bune. Multi pupici.

Delia, si eu sunt nerabdatoare sa vad pozele, :).

Va salut pe toate, revin diseara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen, ma bucur ca ai revenit . Cred ca fetele au nevoie de un concurs .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Meri a fost bine la gradi. I-a placut inca din prima zi si dimineata merge razand la intalnirea cu copiii si cu doamna. Stie ca la gradi e "munca" ei. Mami merge la munca ei si cand terminam treaba ne intalnim si mergem in parc si ne povestim ce-am facut peste zi. In prima zi de gradi a invatat o graoza de lucruri despre insecte. Seara, inainte de culacre mi-a spus ca "vaca da laptic, albina ne aduce miere si porcul ne da ...oua! " I-am spus ca nu oua, sa se mai gandeasca.... Si ca s-o ajut, am intrebat-o ce-i pune mami pe sandwich (sunca) si ea, fericita s-a corectat: "porcul ne da ardei!" Cam asta. in rest, sunt nedormita de vreo 3 noapti. N-am mai apucat sa vad niciun film si sunt panicata din cauza asta!

candva visam si eu sa am trei copii. Acum stiu sigur ca nu se mai poate Bine macar c-o am pe Meri.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Hello! ce-mi place ca v-a scos Vik pe toate din barlog! sa dea Domnul numai vesti din astea sa auzim!
Vik, felicitari, sarcina usoara, un bebe sanatos si la cat mai putine kile!

Eu sunt fericita cu bunicul, cica la eco azi, i-au spus ca nu are nimica, eu sper sa fie si sa ramana asa!
lai si tie felicitari pt rezidenta, ma bucur pt tine!
lousa stii ca nu ti-am zis, dar m-am gandit la tine, am vazut ca nu mai dai pe aici, ma gandeam ca poate esti intr-o vacanta!
Ioana si ai mei au avut amandoi anul trecut in octombrie, Luca a fost asa de plin de nu mai era centimetru fara buba, si le-a spart de atata scarpinat pe toate, l-au mancat saracul cu tot cu pudra si lotiunea mentoalata de n-a mai putut, a avut si febra ... vezi ca se da si fenistil picaturi (pe gura) impotriva scarpinatului ...insa am avut noroc ca erau mici si n-au ramas urme, in schimb Marc a avut putine dar mari, lui i-au ramas vreo 2 urme, insa pe burta si spate. Si dupa ce au cazut l-am dat cu crema de galbenele pe locurile unde au fost bubele, am citit aici pe forum ca e buna sa se inchida urmele...sau biter suedez! multa sanatate si sa nu le rupa!
Carmen bine ai revenit! ce fac baietii frumosi?
Violeta si eu am fost acum vreo 4 ani cu sotul meu pe acolo si tare mult ne-a placut!

eu ma pun sa calc ca am un munte si nu mai reusesc sa termin!
a, am inceput sa parchez tot mai bine.
Hopes sa-ti fie de bine frezura noua, da poze ne arati?

hai pupici ca plec la ale mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:


am revenit ca am citit ce a scris Tzuni, draga de Meri, ce m-a distrat! cat despre copii, ce sa zic, tanara esti, frumoasa nu mai zic, poate iti da D-zeu gemeni si atunci ai 3(si chiar daca nu gemeni, timp tot ai mai avea) ...eu iti doresc din suflet sa ti se implineasca visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare

Tzuni, ce dulce a fost Meri la gradinita... Ma bucur ca-i place, desi n-avea cum sa fie altfel pentru ca ea e un copil foarte cuminte si lipicios.

Vik, felicitari, o sarcina usoara fara prea multe kg in plus si un bebe sanatos! Oricum stiu ca chiar daca te ingrasi prea mult vei da tu kg alea jos ca esti ambitioasa.

Lou, incep sesiunea propriu-zisa pe 1 iunie, de ziua copilului , insa pina atunci mai dau 2 examene (pre-sesiune). Bafta si tie!
Insa pina atunci merg la concert la Depeche Mode!!

Gabi, m-am maritat la 20 de ani si un pic. La nunta sorei mele am aniversat 10 ani si o saptamina. Un cadou mai frumos nici ca se putea.

Sabina, distractie placuta in excursie si sa vii cu poze multe si bune.

Carmen, va sa zica ai stat pitita si ai papat. Bine ai revenit!

Vio, bafta la dentist miine, sa nu doara prea tare si sa scapi repede!

V-am pupat.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput