miresici gravidute

miresici gravidute | Autor: ra_monik_85

Link direct la acest mesaj

o sa fiu mireasa peste o sapt jumatate si sincer am cam inceput sa am emotii, mi-e teama ca nu ma mai incape rochia caci burtica a cam inceput sa se cunoasca si bebele da in picioare de zor....de-abia astept sa treaca nunta...poate o sa treaca si stresul...sper...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Ce ma bucur ca a deschis cineva subiectul asta. Si eu ma gandeam la el!!!

Da, am raspuns la apel! Si eu voi fi mireasa pe 6 iunie si deja am 17 saptamani si si gemenideci burtica se vede destul de tare si acum...apoi peste o luna si ceva...anyway, eu inca nu mi-am luat rochita de mireasa, sper sa gasesc cat mai repede una. De sapt viitoare incep cautarile.

Te pup si tinem legatura!
PS Tu cate saptamani ai??

KIKI 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Ce ma bucur ca a deschis cineva subiectul asta. Si eu ma gandeam la el!!!

Da, am raspuns la apel! Si eu voi fi mireasa pe 6 iunie si deja am 17 saptamani si si gemenideci burtica se vede destul de tare si acum...apoi peste o luna si ceva...anyway, eu inca nu mi-am luat rochita de mireasa, sper sa gasesc cat mai repede una. De sapt viitoare incep cautarile.

Te pup si tinem legatura!
PS Tu cate saptamani ai??

KIKI 17+ cu


kiki, nu stiu cum o sa arati tu la 21-22 saptamani, dar eu fac maine 21 saptamani si nici nu vreau sa imi inchipui cum as intra intr-un corset Frumoasa o sa fii oricum, si mireasa si mamica, numai motive de bucurie si o sa ti se vada pe fata fericirea. In orice caz, succes la cautat rochita. Asa cu drag imi amintesc cum cautam si eu, mai ca-mi vine sa o iau de la capat

20+ Alexandru Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Mimika, nici nu ma gandesc sa imi caut ceva cu corset.Sper sa gasesc o rochita cu taietura sub sani si larga mai jos.

Credeam ca si tu esti graviduta-miersica

KIKI 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

eu am 29 sapt si pe 23 mai o sa fiu mireasa Burtica deja se vede f tare, dar nu disper. rochia mi-o fac la comanda, larga de sub sani, caci corset, cum vroiam, nu pot purta

---------------
Inesa [ 29+] cuBianca
http://picasaweb.google.ro/inesa.iacob/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Intusa, ti-ai cautat rochita si nu ai gasit cum ai vrut?Eu sper sa gasesc totusi ceva. Eu inca nu am cautat si sper sa gasesc.

Nu conteaza ca se vede burtica, conteaza bebe si tu sa fiti sanatosi

KIKI 18+ cu

Mergi la inceput