MONTIGNAC (118 )... In suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Eu tae bo fac acasa, am filmulete cu 8 min, 25 min si 45 min, asa ca am inceput progresiv de data asta, sa nu mi mai dau sufletul cu o ora din prima.Miscarile le faci corect mai tarziu, zic eu, sun f complexe, trebuie sa incordezi totul, eu abia am inceput sa tin abdomenul incordat...(de vreo 2 luni tot cochetez cu el dar abia acu m am apucat serios) Urmeaza si bratele si picioarele. E un sport solicitant cu un final relaxant rau de tot, nici nu mi trebuie sa ma asez sau sa gafai ca dupa alt sport, sunt ca noua, doar ca curg apele pe mine inca o ora dupa.

Melany72 stiu ca e hipocaloric meniul meu dar cam asta e ideea, sa slabesc rapid primele 5 kg ca innebunesc, apoi o las mai lent.La suncile pe care le am, imi iese burta din haine si n am chef sa mi cumpar altele mari. N am rabdare cu juma de kil pe saptamana, asta e.

Meniu azi

Md cafea
2 banane si 2 portocale
G un mar
P somon si salata de stevie + un pumn de stafide
C un iaurt


www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Hei! Ieri am avut o zi infernala care a culminat cu craparea pisiului asa ca de ieri seara si pana acum o ora am stat pe uscat. Nu va mai spun ca ieri a fost si ziua mea, dar atata de rea a fost incat de sarbatorit o voi face probabil in weekend Primiti un pahar de apa plata cu lamaie si un dulce conform, dupa cum doriti fiecare!

Ma bucur si eu ca vad atata mobilizare aici. E super, ma motiveaza si pe mine sa ma tin de treaba. DIn pacate saptamana asta o sa intru printre picaturi ca nici n-am terminat bine vacanta si luni am un examen. Este singura mea restanta de cand sunt studenta, dar fiind in an terminal mi-e cu atat mai teama. Nici nu ma gandesc sa nu scap cu licenta cu tot acum in iulie, asa ca am cam inceput cu examene si stres si nopti nedormite. Dar voi scrieti ca sa va citesc si sa fac si eu acasa sport si sa nu mananc aiurea.

Andanii, multumesc, mmm mi-ai adus aminte, intru sa vad daca a mai pus cineva poze noi.

www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele
SPRING SALE!!!

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Androix, La multi ani si succes la examen, va fi bine, scapi in cateva luni

Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

androix, la multi ani, sanatate, iubire, pisi functional si monti operational!

am pus doua poze in care se vad bucati din mine...in weekendul asta ma voi poza special pentru a pune poze aici. pana atunci, asta e ce-am gasit. si-n timp ce dadeam upload mi-a cazut una bucata bebe din pat.

hai ca fug la sala si androix inca o data iti urez toate cele bune!

anca, cum fu la munca? cum se adapteaza familia cu noul tau program? sunteti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

A venit si elefantica....

Am fost cuminte azi

Am papat:

md:putin mezel si salata verde (asa simpla cu sare)
p:1 cotletut batut bine si fript cu salata de salata verde
c(18): paste integrale cu legume(am fiert in putina apa ceapa verde ,ardei.ciperci si rosii cubulete doar cu sare)

In legatura cu intalnirea cu nenea Monty ...e cam aiurea Martea ...Pai copilotii mei sunt la scoala +gradi...Cum fac?

Asta e...Asa nu am eu noroc....
O sa cumpar revista.

Fetele poate-mi trimiteti si mie neste exercitii...sa ma craca si eu pe aci...
Aveam si eu Pilates da nu stiu pe unde sunt

Andanii cand mai scri la tabel sa pui si la mine 70kg ca ma apuca dracii cand vad 68...Si ce ganduri mari aveam eu...58kg

Am papat pastele alea si deja sunt ca un balon Ce ma enerveaza ca ma baloneza fainoasele..

Va pup






MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata! mobilizarea!

Androix, LA MULTI ANI!.



Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

androix La multi , multi ani cu sanatate !!!

ma pun acuma sa modifichez sper sa reusesc

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Neata gagici

Andreea, La multi ani, sa fii sanatoasa fericita si implinita si bafta la examene si licenta...eu si acum mai visez ca dau examen cateodata si mor de frica in somn ca n am invatat, ceea ce e oarecum aiurea pt ca eu am fost o tocilara cu bursa toata facultatea.

Bun venit elefantico...ca mi era tare dor de tine!!!As putea sa incerc sa incarc pe 4shared filmuletele de tae bo ca pe mail cred ca sunt imposibil de incarcat.Daca ai alta idee cum as putea sa tii le dau astept sa mi spui.

O zi frumoasa si conforma!

www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

gata , facut modificarile , sper ca n-am gresit nimic , si n-am uitat pe careva

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput