Mamici recunoscatoare de Nov.Dec2009(15

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelix spune:

krelia,

ma scuzi dar n-am prea inteles de ce esti acasa si mai ales treb sa stai in pat.
ai ceva probl?
scuze daca am inteles eu gresit.
in ce sapt iti face eco morfo?
mie in sapt 14, asha a spus gineco.
in ce zona locuiesti in buc?

lorelix 11+ sa fie sanatos/a
Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine sa ai incredere si a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

La sarcina trecuta mi s-a facut morfologia de 12 saptamani tot pe burta, nu transvaginal!!! Aparatele ptr morfo sunt ultraperformante si din cate tin eu minte morfofetala de prim trimestru se face intre saptamanile 11 si 14....pup

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 6+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

nici eu nu cred ca exista zodii bune sau zodii proaste...fiecare zodie are deopotriva parti bune sau proaste....iar chestia cu compatibilitatea la fel...poate fi interpretata...
nici eu cu al meu consort nu ne potrivim, in astre....si vorba aia...cred ca jumate din firele lui albe...io i le-am scos...si nah, ca tot cu mine e

lorelix, stau acasa bicoz sunt racita rau...si m-am invoit 1 zi....poate ma invoiesc si maine..sa vedem cum mi-o fi...iar de stat in pat, am stat pt ca mi-am pus utrogetanu' in niste parti ...si daca ma apucau plimbarile prin casa, riscam sa curga si sa nu isi mai faca efectul, acolo unde trebuie

eco il fac pe 6 mai cand o sa am 12s + 5 zile. si eu stiam ca se face in per 11-14..deci, cred ca sunt in grafic.

ref. la zona de locuit..vb in particuler, daca vrei...ca totusi, suntem intr-un loc asa de transparent....


krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

fetelor pe mine ma inteapa in partea stanga pe langa buric, in interior...asa parca pulseaza ceva acolo, ma apasa asa...nu stiu exact cum sa ma exprim...dar pe langa buric ce sa fie?
ce spune-ti?

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

8+

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

si pe mine ma mai inteapa, cred ca ne pisca bebele...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

eu stau sa ma intreb daca intepaturile mele sunt de la sarcina...sau din cauza ca nu-i place lu' bebitza ca tusesc si stranut tare.....

in alta ordine de idei..butonam asa, aiurea, la tv...si am dat de posturile de desene animate ..Doamne, ce porcarii dau astia la tv..cum o fi posibil asa ceva? ce oribilitati...si cica sa se mai uite si copii la ele...hm...


krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Fetelor care sunteti in 10+ sapt la voi se vede burtica? La mine a inceput sa se vada un pic...

Va pupic pe toate

P.S.: Foarte buna ideea de a pune rugaciunile la inceputul topicului. Sunt emotionante si linistitoare.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta2u spune:

Buna fetelor,

Vin si eu cu o intrebare! Stie cineva ceva despre doamna doctor Liana Ples, am inteles ca profesesza la Bucur
Va rog mult dc stiti ceva!

Multumesc



gravida 10 saptamani
mamica de noiembrie!
DN 31.01.2009
UM 20.01.2009
DPN 07.11.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta2u spune:

Fetelor la cat se face morfofetala?
Eu merg pe 13 sapt, iar doctorul nu mi-a spun nimic despre asta!


gravida 10 saptamani
mamica de noiembrie!
DN 31.01.2009
UM 20.01.2009
DPN 07.11.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta2u spune:

Fetelor ce presupune morfologia fetala?
Pot afla si sexul lu bebe?

toate

gravida 10 saptamani
mamica de noiembrie!
DN 31.01.2009
UM 20.01.2009
DPN 07.11.2009

Mergi la inceput