Mamici recunoscatoare de Nov.Dec2009(15

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Kitzy imi pare tare rau. Trebuie sa fie tare greu. O sa vina si el bebe poate vine in iulie si te intalnesti cu Alunel

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza burtix!

LauraB, nu dispera , ca mai sunt fete care stau seara pe forum...pana mai ..."tarziu" (10 la noi)...asa ca n-o sa fii singurica....
succes in anuntarea la skarbici, cand te vei hotari asupra ei!

Neatza Ramo'..auzi, je pot sa iau de amandoua? (ceaiu' pt raceala mea si limo' pt tzutzupida ) (aduc eu ibricu' si 1 lamaie pt limo, daca trebe )

laura, slabanoage sau grasane...pana la urma, toate avem ceva comun...si asta ar trebui sa conteze ...cum ce...cupkilu'

Alina, astepta-ma pe mine 9 luni si un pic...ca vin eu la o bere cu tine...mie imi place aia nefiltrata


krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

offff.... mai taceti cu berea voastra. as suge-un Becks Lemon si cu ochii...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Mie nu-mi place berea, dar acum, cand sunt insarcinata ii simt si apreciez mirosul, ba chiar odata ma intrebam cum ar fi sa gust, dar m-am abtinut, slava Domnului. o sa ma abtin cat pot, sau ii rog pe prieteni si prietene sa nu fluture prin fata mea/pe la nsaul meu berea si doar sa se limiteze sa o tina in dreptul lor.

Viitoare mamica in culmea fericirii 7+ (9+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

io zic sa incerci cu niste branza si niste rosii...poate trece

adevaru' e ca abia astept sa beau o bere...peste 'shpe luni...si poate apuc sa beau si niste vinutz fiert dupa ce oi naste si oi termina cu alaptatu' (daca oi avea)
ce mama denaturata ma prezint...nici n-am iesit inca din trim I si ma si gandesc la bauta...fraaaatee....unde m-ati gasit?

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

offff.... mai taceti cu berea voastra. as suge-un Becks Lemon si cu ochii...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com



krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciandrea spune:


Dar oare nu avem voie nici macar sa gustam, asa o picatura pe cerul gurii macar? ca de pofta...











Citat:
citat din mesajul lui krelia

io zic sa incerci cu niste branza si niste rosii...poate trece

adevaru' e ca abia astept sa beau o bere...peste 'shpe luni...si poate apuc sa beau si niste vinutz fiert dupa ce oi naste si oi termina cu alaptatu' (daca oi avea)
ce mama denaturata ma prezint...nici n-am iesit bine din trim I si ma si gandesc la bauta...fraaaatee....unde m-ati gasit?

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

offff.... mai taceti cu berea voastra. as suge-un Becks Lemon si cu ochii...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com



krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alunelsialbinutza spune:

Si mie .... Promit sa nu-ti spun daca beau ... pana nasti

Citat:
citat din mesajul lui krelia

neatza burtix!

LauraB, nu dispera , ca mai sunt fete care stau seara pe forum...pana mai ..."tarziu" (10 la noi)...asa ca n-o sa fii singurica....
succes in anuntarea la skarbici, cand te vei hotari asupra ei!

Neatza Ramo'..auzi, je pot sa iau de amandoua? (ceaiu' pt raceala mea si limo' pt tzutzupida ) (aduc eu ibricu' si 1 lamaie pt limo, daca trebe )

laura, slabanoage sau grasane...pana la urma, toate avem ceva comun...si asta ar trebui sa conteze ...cum ce...cupkilu'

Alina, astepta-ma pe mine 9 luni si un pic...ca vin eu la o bere cu tine...mie imi place aia nefiltrata


krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

foarte tare....imi curge sange din nas...
cred ca mi-am iritat mucoasa..de cat l-am suflat.....

ma pun un pik la orizonatala..sa-mi belesc ochii pe tavan ...ca parca asa faceam cand pateam rusini din astea..


krelia 11+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alunelsialbinutza spune:

Eu am mai gustat si la sarcina cu Bradut si evident ca si la asta... important e sa nu intri sub masa, cum de altfel daunatoare sunt bauturile alcoolite tari.
Ce la salata nu puneti otet? Are 8 grd, iar berea in jur de 4.5.

Iarasi vine viteaza de mine sa va spuna ca aveti voie ... ma astept sa ganditi ... daca nu chiar sa o spuneti la un momentdat ca d'aia nu mai sunt gravida.

Important e ce gandesc eu, asa ca daca va trece asta prin cap ... bagati, ca nu-i bai, eu tot va iubesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

kitzy imi pare foarte rau...sa fii puternica si optimista...

eu am mers azi dimineata la analize si imi spune aia ,,ca sa vi le putem face gratuit trebe sa va vada si gincologul la eco''...ok, zic...imi face analizele, merg la eco....ma pun pe masa, imi pune ala pe burta o tona de gel, arunca eco pe mine zice ,,sarcina 7 sapt in evolutie''....dar nu stiu daca l-a tinut pe burta 5 secunde...........in fine......m-am ales si cu un eco....
la eco abdominal se vede mai slab decat la eco in vagin? sau de ce mi-o fi spus ca-i de 7 sapt? ca eu am 8 si 3 zile......probabil de aia......ca la doctorul meu am facut eco vaginal si l-a masurat.....
sper ca-i totul ok, macar m-am linistit un pic, ca-i in evolutie

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

8+

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput