Vitamine romanesti in Germania (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La mine nu miroase, bine, astia nici nu stau in casa cu mine ci in casa de langa.Mai am niste turci la mine, da astia nu prea sunt acasa.

Eu cred ca fetele sunt in drum spre voi

Eu am musacaua in cuptor si al meu pe langa.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Multumim pt informatie. Fugim de acasa

Al tau nu mai poate de foame saracul.

Pofta buna!

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Madamelor sunteti pe drum? Ne pregatim de dansul buricului

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Asa Miki, danseaza, danseaza, ca face bine miscarea.

Fetele astea se pare ca-s pe drum si trenul are intarziere de nu mai ajung.

Pe mine ma doare capul de simt ca-mi plesneste si ii mai aud si astia de la meci ca al meu se uita si ma enerveaza la culme.Mi-am facut eu de lucuru prin gradina ,dar degeaba , ca tot in casa ajung.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Seara buna fetele!!cu Tim Toupet ati cucerit copila definitiv si de tot,dupa ce a ascultat-o de vreo 10 ori acum cred ca o aude in vis.
Distractie frumoasa in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Si eu pe-aici, da' intru mai mult seara. Din pacate, azi sotzu' e la Hanover, la Messe, m-a sunat ca ajunge pe la 11 acasa . Deci inca sunt de garda la pitica ...

Monik, ti-ai gasit Hebamme??

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noiembrie spune:

Fetelor , vad ca este bairamul , in toi , la voi(nu am gasit alta rima !)Frumos , grill, berica , ungii lacuite....
Beyyyyyyyyyyy , vreau si eu asa concediu , mie de ce nu imi da nimeni?Sint de serviciu permanent cu Matei!
Sa aveti bafta si sa va distrati in continuare ! Toate cele bune sarbatoritului!
Tuturor o noapte frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

am savurat si eu pozele de la intalnire. Ce fain fetelor ca v-ati intalnit. Sa nu spuneti ca acum tot pe la intalniri sunteti?.
eu sper sa ajungeti si la Bodensee, acolo sunt candidata sigura.
Claudia de ce nu stai asa mai pe langa mine, ca si eu vreau unghii din astea.........nu vrei sa stii cat costa aici!!
E ziua sotului tau?? atunic "la multi ani!!!" multa sanatate si fericire.

.......noi suntem bine, mai mult pe afara cu vremea asta. Incep plimbarile cu bicileta si spielplazul de toata ziua.
http://picasaweb.google.com/miraklucker/PrimavaraAcasa# ..........am reusit sa pun toate pozele de acasa.




Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sara buna!

ca liliacu' noaptea sa va incurc.

Mey da ce chefuiala e p'acilea ca mi se facu iar foame si numa ce trecura bunatatile si iar dau de ele ...bagati berica potoale...mai e un loc si pentru mua?

Beeeyyy Claudiii tu facusi astea???
Ma omori cu zile da te perfectzionasi fata nu gluma stii ca atunci cand vi home la Cimisoara am progamare la tine,da???
Vazui mesajul off line...si mie mi dor dar ce sa facem ca e distanta mare intre noi??? Las ca vi tu home si ne-om intalnii cu ginerica

Mira faine poze...imi plac aia de la Opera in care is toti 3 si matzu' mic moscolit cu ruj sau acuarela pe fatzuca ...bagaratz' si de neshte gratarele...da las ca mai vi tu acasa si iar te chefui ca la noi la Cimisoara

Fug sa ma bag in pat ca ma doare stomacu' de fo 2 zile...fras stie cate le incurcai prin matze si acum astea is suparate pe mine si ma omoara cu zile...bag Ranitidina.

Noapte buna dragelor!


Edit: Uitai sa spun la Helmut Sa ne traiesti 1000 de ani fara nici o reparatie! Sa-ti traiasca sotiorul draga Claudia sa fiti fericiti si sanatosi!


Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trischa

Seara buna fetele!!cu Tim Toupet ati cucerit copila definitiv si de tot,dupa ce a ascultat-o de vreo 10 ori acum cred ca o aude in vis.
Distractie frumoasa in continuare!


hei deci o cucerim asa incet ,mai pai asta e melodia anului, Andi a facut deja de Fasching dans pe ea si la gradi la fel,sa vezi ce au mai dansat la ziua lui Andi toti in cerc pe ea .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput