***Prietenie la plesneala - sfaturi de la babe***

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

miha sar`na de informatie...pai pana atunci avem tot timpu sa pregatim agitatele, sa le antrenam si sa ii facem mishei o galerie super buna la nastere.
numai BB Isabelle ne-a tras pacaleala si nu am avut timp sa scoate agitatele.
beyy MB si Anca daca ma mai prinde Max cu vreun pui de floare in casa si mai ales ala...sigur ma scoate la pascut pe imas.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

am fugit sa culc copilul hiperactiv...urmeaza tura a doua de terapie...ne auzim mai pe seara....
,toata mahalaua!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

oana da de ce te doare limba puiule? scrii cumva cu limba??? sau ai facut alte activitati cu ea??

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Delphi, pai ia bagati sa pasteti amandoi niste "mari"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

si acum urmaza sa ne luam avertisment ca incurajam consumul de droguri

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

cine incurajeaza asa ceva? eu una nu. si nici voi nu cred.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Nu, nu, il incurajam doar pe ala legal... cu plante, pastile si ce se mai gaseste de vanzare LEGAL pe internet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

eeee, secret, vero

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Citesc la PanaMea si ma gandesc ce ma asteapta .....
Eu as vorbi cu fi-mea in situatia data, de gen "unde te vezi peste 10 ani?" Ce meserie vrea sa aiba? Pana la urma nici nu stiu daca e asa o tragedie ca repeta un an dar ... nu-i pacat de munca de pana acum? Adica a muncit ceva din septembrie in februarie, apoi pauza o luna, si acum vrea sa repete anul? Si nu i-ar pare rau? Nu mai bine incearca sa munceasca inca 2 luni si "salveaza un an".
Cat despre indragostit ... toata viata o sa aiba o viata profesionala si una personala. Cumva trebuie sa poata "jongla" cu amandoua. Si daca se poate sa nu sufere nici una dintre ele. Acum la ea sufera "viata profesionala" si nu-i ok ...

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

sorana, asta cu unde te vezi peste 10 ani... doar in filme si in america se materializeaza... am invatat in ultimii 2 ani ca nimic nu poate fi planificat pe termen atat de lung. oricat mi-as pune eu in gand cine stie ce chestii, de-a lungul drumului pot aparea 1000 de chestii care sa schimbe. sa iti doresti si SA CREZI in ceva cu toata fiinta, e altceva. si de multe ori chiar funcitoneaza autosugestia asta.

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput