***Prietenie la plesneala - sfaturi de la babe***

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

eeee, secret, vero

secretoasa mica care esti

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

traiasca LEGEA ATRACTIEI, the secret si toate cele asemanatoare!!



oooof, ca nu mai vine vetul mai repede!! si stau dupa el, ca tre sa ma duc sa ma dichisesc si sa ma aranjez... si el nu mai vine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

MB da nu a mai venit ieri vetu?? eu zic ca pana vine el, mai bine ajungi tu cu Milka la el.
si unde ma rog pleci de te dichisesti atata?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Nu, azi trebuie sa vina. Daca o mai veni, ca vad ca nu anunta nici ca vine, nici ca intarzie, nimic. Si eu p-asta n-o urnesc la el, e tolomaca rau. Plus ca e jmechera de familie buna, vine doctoru' acasa, nu-si misca ea coada pana la veterinar .

Unde plec? Eeeeeeeh intalneala, breeee, mai ies si eu in lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Mancale-ar mama de nevorbite.Mai spuneti si voi ceva dragelor.
Miha abia astept sa nasti



Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

tre sa ma spal si eu pe dinti glumesc, nu fac eu d`astea

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Oana eu ma refeream strict la viata profesionala din viziunea unei eleve in cls XI
Adica nu stiu, poate se vede arhitect, sau actrita sau programator. Si scopul asta trebuie sa-i fie clar in minte. Sa treci intr-a XI-a e doar un pas necesar pentru a-ti atinge scopul. La asta ma refeream. Repetarea clasei indeparteaza tinta de tine, ca sa zic asa.
Evident ca nu stii ce faci maine, d-apai peste 1 an sau 10 ... dar daca nu ai un tel definit sansa de a face ceva cu viata ta e mai mica, zic eu. Si inca o data, ma refer la o eleva de liceu, nu la o femeie de 25-35-45 de ani.

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Pe mine, in tinerete, m-a motivat chestia asta cu scopul. Bine, ma vedeam cercetator si cand am terminat studiile si mi s-a propus un post in cercetare am refuzat , dar pe parcursul liceului si facultatii m-a motivat ca eu vreau sa devin cercetator . Ca dupa 10 ani s-a dovedit a fi total nerealist visul, ca nu as fi putut sa ma intretin din salariul de cercetator, asta e alta poveste

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

nu mai vine, cica e in drum spre cluj... ma intreb, oare s-o fi trezit brusc pe autostrada de n-a putut sa sune si sa anunte ca nu mai ajunge mai devreme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Sonia and I, we have a date in za parc mergem in kise, la jucarii [D]

va poopacim, f3t3lor !mooah, mooah !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput