Timisoara Impreuna(146) Purtam in suflete un inger

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

va multumesc la toate de urari , sper ca v-a placut tortul

Doris am vizionat pozele, f faine ... mi-a placut mult pensiunea de la Varias. Ines e f draguta, chiar ca e o domnisoara deja ... vorba Anei, acusi te trezesti cu baietii la usa
Dana m-am uitat si la pozele de la casuta ta, mi s-a parut super zona. e departe de timi? cred ca ati petrecut f fain acolo ..
voiam sa-ti mai spun condoleante pt nasa ta ...
si spor la munca, vad ca esti pe baricade la greu
Vickip e super ca va puteti plimba asa dupa bunul plac ... distractie placuta sa aveti la Budapesta.
Maria nimic, nimic, nici un cuvintel? sau inca nu te-ai trezit din visare? hai ca eu astept ...

o dupamasa placuta sa aveti


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Vicky mama...deci pan' la urma plecati sambata dimineata?Misto...noi nu merge,din pacate,cu toate ca ne propusesem sa venim si noi...Sa va distrati bine si cu spor si pentru noi si sa transmiteti salutari de la noi la restul gastii de nebuni.



Da, plecam. O sa transmitem salatari la toti si sper sa ne distram cat mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Aida multumesc de urare ... acasa am facut bun o praji cu nuca de cocos, ciocolata amaruie si crema de vanilie ... trimit o felie via net?
te imbratisez tare, tare si-ti multumesc inca odata pt urare ...

Liana ce surpriza placuta! merci mult.

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aida, Geta - multumesc de compasiune.

Geta, nu e departe, la vreo 20 de km de Timisoara, dar e inca atata liniste si aer curat ca ai impresia ca esti la sute de km de aglomeratia si praful de aici.

Ana, si ce face spiridusul singur? Daca e nevoie de mine si eu is pe coclauri? Adica eu sa ma distrez si ea sa fie doar cu buni? Daca i se face tare dor de mine ... ei? Iaca, din astea-mi trec prin cap!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui geta_florina

va multumesc la toate de urari , sper ca v-a placut tortul

Vickip e super ca va puteti plimba asa dupa bunul plac ... distractie placuta sa aveti la Budapesta.



f bun tortul
multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

andanii draga , sa stii ca ii placeau florile , te surprindea de fiecare data ce buchet alegea ...

va tzuc pe tate

Aida ... 18+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"


stiu aida , stiu .... si sper ca si lalelele galbene

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

La multi ani, Geta!
tot ce-ti doreste sufletelul sa ti se implineasca!
am auzit una buna de tot in calatoria asta si ti-o zic si tie: Nu-ti visa viata ci traieste-ti visul! [cherrs]
te imbratisez cu drag!

vickip, bun venit pe DC Tm, sedere lunga si sa te simti bine cu noi. Btw, esti de-a mea, fara cupkil si libera ca pasarea cerului evadari de neuitat iti doresc

gagix, nu stiu ce as putea spune...mi se pare asa de gol sa spun ceva.
in clipa asta tine asa de cald si de bine cu ce am venit de acolo incat mi-e imposibil sa scot afara. nu iasa nimic.
a fost o experienta incredibila careia i-am zis asa generic cumva Calatorie in timp - Calatorie catre Mecca din sufletul meu sau Acolo unde s-a odihnit Dumnezeu dupa ce-a facut lumea!
al meu i-a zis mult mai simplu - Pelerinaj intr-o alta lume!
o lume de basm pur si simplu.

trebuie sa recunosc ca inca-s in pijamale iar azi mancam biscuiti cu gust inchipuit de bunataturi de pe meleagurile alea de basm...dar o sa ma duc afara sa ma mai uit in jur, poate ma adun.

zilele astea mi-oi limpezi gandurile si am sa astern o vorba despre experienta asta extraordinara.

va pup pe toate si sa fiti sanatoase si cu soare in suflete si in ochi.


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neatza buna ...
care cum ati dormit? haideti la o cafea


Maria inca o data ... bine ai revenit..., multumesc de urare ...
astept cuminte sa ne povestesti despre lumea de basm unde v-ati petrecut sarbatorile ....

o zi buna sa aveti




Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Geta , merci de cafa...

Maria, am vazut pozele, sunt parca desprinse din vechile povesti...


Liana, te pup olteanco...bey, mai ai 36 de zile pana iti vezi luptatoarea? nu-mi vine sa cred...
Doamne ajuta! sa fie totul bine...

Dana, prima tura de poze ce ai vazut, erau din site-ul lor, astea sunt facute de mine.

Ma`c sa-mi beau cafeul...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput