Burtici fericite de septembrie-octombrie (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Gugushtiuc si DenysaB
LA MULTI ANI!SA AVETI PARTE DE TOATE VISELE IMPLINITE!

20+ cu floricica ( RAISA MARIA )
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Hristos a inviat!
Azi m-am intors la servici, asa ca am revenit printre voi. Dupa amiaza ma duc la dr, sa vedem daca avem vreo veste referitoare la sex.
Va pup!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Lutoniana imi pare tare rau ca treceti prin atatea necazuri! Stiu ca e foarte frustrant cand te lovesti cu capul de cei trei N ( nedrept, nesimtire, nepasare ) Cel mai important e ca ai in burtica un bebelus sanatos si voinic care are nevoie de voi doi

20+ cu floricica ( RAISA MARIA )
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata burtici!

Sa aveti o zi buna!

16+ se pare ca fluturasul va fi
Da Doamne sa ne nastem sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Buna dimi burticile mele dragi si Hristos a Inviat!
Noi am fost tot im plimbari,in prima zi pe la soacra si nasi,a doua zi la iarba verde si spectacol,iar ieri prin parc si pe la cumnata. De azi a inceput sotul serviuciul si vai rau e fara el ca Alex e tot pe mine
Azi noapte am visat ca am nascut ( f usor de altfel) tripleti...1 fata si 2 baieti
Cat despre durerile osului pubian,le-am experimentat din plin la prima sarcina si acum din nou
Vineri merg la ginecolog...sper sa ramana
Gugushtiuc,DenysaB,La Multi Ani!!!

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 19+, cu -Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Ionika tinem pumnii dupa amiaza sa-si arate bebelusul putzulik si tu sa te intorci cu un carucior colorat!
Abia astept ziua de marti cand ne ducem si noi la ecograf pt morfologie de trim 2. Vom avea 21 sapt si 2 zile si sper sa ne poata masura doctorul toate cele. Nu stiu daca trebuie sa ma pregatesc cu ceva intrebari pt doctor ca in ultimul timp am incepu sa-mi fac liste in minte ca altfel... Fetelor cu experienta e ceva ce ar trebui sa stiu inainte de ecografia asta?


20+ cu floricica ( RAISA MARIA )
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Buna dimineata fetele.O zi cat mai calduroasa si frumoasa.Eu ma simt din ce in ce mai bine.Va pup pe toate.

+17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Buna dimineata!
katteryna, am citi si eu prospectul de la olynth si am decis sa nu-l folosesc. Imi spusese 1 puf de 2-3 ori pe zi doar daca e cazul. Imi pare rau si de paracetamolul pe care-l iau , dar prefer sa previn.

Iulia 15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Buna dimineata si de la mine!
Azi ma simt un pic mai bine, sper sa-l simt mai bine pe bebe ca ieri abia a miscat putin de tot, ceea ce m-a speriat si mai tare. Multumesc, Raluk ca ai intrebat.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata burticutse

dau si eu o .. cine doreste, cine pofteste ..

moni ai grija cu olinthul .. ca nu-s recomandate in sarcina picaturile astea. sunt unele homeopate dar nu mai stiu exact cum se numesc .. cand ajung acasa, iti spun. sanatate mult!

selene da, e posibil sa-l simti pe bb in locuri diferite .. asta ptr ca el se misca ..

fetelor .. va dati seama .. unele dintre noi au ajuns deja la jumatatea sarcinii .. wow .. ce trece timpul .. maine poimaine ne vom tine bebelusii in brate ..

crisbebe asa e, dupa ce papi dulce, bebe se invioreaza .. si eu mai faceam greseala si mancam dulce seara si aveam spectacol de balet ..

anco cunosc treaba cu picioare si glezne umflate .. in sarcina cu eva am purtat numai papuci medicinali .. din aia de baba de la otter .. aveam ditai butucii .. iarna am trecut in niste ugg-uri .. parca aveam picioare de elefant ..

miha tinem pumnii finutei tale sa fie totul bine!

alexbia bine ai venit! scrie repede 10 mesaje ca sa scapi de moderare si sa-ti apara mesajele in timp real! da-ne datele tale ptr listuta!



Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 16+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput