Colectia de toamna - iarna 2005 (235)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Dordia, sa-ti traiasca flacaul cel mic si cuminte, si alaturi de Stefan sa iti aduca multe bucurii si impliniri. La Multi Ani, Tudor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Noki, ce frumoase-s pozele voastre!! Ce flori superbe prin parcurile din Bucuresti! Si ce dulce e Sarah pe bicicleta Eu am trimis poze, de mine nu te poti lua

Ina, ce spirit de observatie Da, imi alunecau sandalele din picioare ca mergeam la vale, asa ca am umblat desculta. A fost o zi superba in San Francisco ieri, asa ca am amortizat din plin vremea buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

HRISTOS A INVIAT!

Ne-am intors si noi ieri seara acasa! Eu inca mai dorm !

Noki, super frumusele pozele voastre! Sarah e o dulce si o eleganta!
O sa vizionez si restul de poze din contul comun!

Dordia si Roxi, sa va traiasca flacaii! Sa fie sanatosi si sa aiba parte numai de noroc si bucurii!

O sa pun si eu poze mai pe seara!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Adevarat a inviat!

Roxi & Dordia sa va traiasca mezinii, uau cum trece timpul si au implinit un an! Sa fie sanatosi si sa creasca mari si fericiti!

Citit din urma si vazut poze mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mnneatza vesela!

Meems- aseara nu am mai zis nimica, dar m-au terminat pozele voastre. Superb, atat la mare, cat si in San francisco. Voi sunteti niste frumoase, iar locurile vizitate sunt dementiale. Plus ca e misto ca aveti asemenea gasca mare si vesela. Se vede ca v-ati distrat fain. Vreau si io...

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

buna!
azi mancam tort

La multi ani ,Matei! sa fii sanatos, voios si sa cresti mare! Roxana si Mihai, sa va traiasca mezinul

Diana , si voua sa va traiasca mezinul La multi ani, Tudor! si multa sanatate!

Noki , foarte frumoase pozele voastre, iar Sarah se domnisoreste pe zi ce trece

Lavi , bine ai revenit! cum a fost de Pasti acasa? dar revederea cu fetele?





Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

catutza de Pasti am fost la Alba, a fost frumos ca am fost in familie si ne-am odihnit.

Maria la dus am mers pe noapte, vineri seara, fara fete.
La intors ne-am grabit de frica blocajului si Virgil nu voia sa ne prinda seara pe drum. Alta data!

Sa va pove patanie cu mi-am aruncat cu mana mea din greseala o pereche de pantofi buni, frumosi, admirati la servici samd

Eu tin incaltamintea in cutiile originale, in dulap, minus cei pe care ii purtam frecvent in sezonul respectiv care stau in hol.

Joi mi s-au rupt pantofii pe care ii purtam (s-a rupt sau dezlipit pielea de langa talpa, habar n-am), i-am aruncat dupa care zic sa arunc si cutia sa nu-mi ocupe locul in dulap. Deschid dulapul, iau cutia care pe moment credeam eu ca e de la pantofii respectivi si jap! pe ghena fara sa o deschid.

Azi mi-am dat seama ca am gresit cutiile cand sa incalt pantofii.

Morala: n-o sa mai arunc nimic fara sa verific ce contine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Aoleu, Lavi, ce patanie nefericita! Morala mea a fost insa alta: ce bine ca nu tin pantofii in cutii, la modul ordonat...
Partea buna e ca ai motiv de sopping.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Va multumesc din suflet fetelor, m-ati impresionat . pentru voi si o felie mare de tort mhh cu martipan .....

noki, multumesc ca inca de aseara te-ai gandit la noi . un pupic mic si dragalas de la matei.

ina, m-a solicitat..ma solicita in continuare insa asta nu se vede la cantar .matei este mult mai activ ca alexia si mult mai nazdravan si as spune chiar ca cu o adevarata personalitate, el deja se arunca arc pe spate cum nu ii convine ceva si daca il supra ceva urla pana se invineteste, doamne cat as da sa ma slabeasca si crizele lor .

maria, deocamdata nu am o parere formata, sunt pe la inceputul cartii insa nu pot spune ca e dragoste la prima vedere, are multe planuri si trebuie sa fiu atenta.
ai inceput - "cea care alina" ? cum ti se pare?

bic, eu ma trezesc devreme ora 6 maxim 6 jumatate, in cazurile fericite caci poate fi si 5 , pregatesc toate cele pentru mancarea din ziua respectiva-alexia doarme pana la 8, matei sta in scaunul de masa-, am spalat geamurile in trei zile..ziua si fereastra , adun imediat ce cade pe jos penru ca altfel urmeaza sa se faca o mizerie ce se curata f greu si necesita timp.
atunci cand spal, gatesc si este si alexia prezenta ii dau si ei un cutit din plastic si diverse din ce gatesc si asa isi ocupa timpul..se face ca isi hraneste catelul`- pe marta-, la spalat ma ajuta sa sortez lucrurile. in cazul in care nu are chef o pun la masa ei si ii dau sa coloreze, plastilina, picteaza pe tabla si cum nici asta nu tine mult isi deschide tv-ul pe "prieteni". matei este cu mine sau misuna pe jos, dar in cazul asta nu prea mai fac eu nimic.
in pauza de somn de la pranz, sunt pe automat si le fac pe toate restante, sa stii ca nici pe mine nu ma ajuta sotul pentru mihai suprema curatenie este sa aspiri si asta face el sambata, in rest ti-am spus azi fac un pic..maine inca un pic si am invatat sa fiu mai organizata, sterilizatul il fac seara, in cazul in care am treaba a doua zi pregatesc legumele pentru mancarea lui matei si dimineata doar le fierb.
unde mai pui ca trebuie sa imi ramana si ceva timp sa ca sa fac un banut, si citesc seara sau in timp ce ii dau bibele lui matei.
si copii nu ii neglijez.
sunt pe fuga si acum, nu stiu cat te-am ajutat insa eu simt bine cu ritmul meu de acum, mi-am gasit echilibrul.
pupici si poate ne mai arati niste poze recente cu sma.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

la multi ani cu intarziere pt stefania!

la multi ani si pentru matei!

roxi, as vrea eu sa am ritmul tau, nu fac nici 10%.........

Mergi la inceput