Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

corrina, si eu incep serviciul miercuri dupa Paste....
de la cine ai luat scrisoara medicala , dr de familie sau pediatru, si ce scrie in ea?

pe masura ce se apropie ziua, imi e tot mai groaza, mai ales ca thea nu s-a acomodat prea bine cu mama mea, care fix acum cand trebuia sa sta nonstop cu ea, a racit cobza
sunt in pom rau de tot, mama nu a apucat sa ii da niciodata sa manance si nici nu a stat singura cu thea mai mult de o ora fara sa ma cheme ca plange....
ma intreb daca voi apuca macar sa ajung la servici fara sa fiu chemata inapoi....cat despre cealalta bunica(care va aparea si ea la orizont in ziua x si care a vazut-o pe thea de fix 2 ori de cand s-a nascut) ma "consoleaza" ca oricum va plange dupa mine non stop, sa stau linistita si sa nu ma mai stresez....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

anamona, buna. Scrisoarea medicala am luat-o de la medicul de familie, e o adeverinta tip, stie dr despre ce e vorba, trebuie numai sa o ceri. In ea scrie ca nu sunt in evidenta cu boli psihice (???) , ca alaptez,si ca s-a eliberat sa imi serveasca lal locul de munca.
Of...te inteleg perfect acum vad ca eu am un avantaj - mama se intelege f bine cu el si el o place. Macar sa ma consolez cu asta...

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

Draga Izabella,
imi pare rau ca suferi, dar eu la Gruia nu renunt nici moarta. avem atatea in comun, inclusiv ziua de nastere, eu fiind mai mare decat Gruia cu exact 10 minute. Gruia e si va ramane dragul meu drag, iubirea mea mare.


Amalia


asteptam replica lui Gruia acum


_
nasterea strumfitei mele
piticania creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Nicol, vb serios, sper din suflet sa ne cunoastem:) asta daca si tu vrei (neuronu' inca functioneaza, nu e nik stabilit). Chiar in pitesti stau si nu mai dau inapoi, cu catel, purcel, gaina si alte oratanii... va primesc cu bratele deschise

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui sabinel

Draga Izabella,
imi pare rau ca suferi, dar eu la Gruia nu renunt nici moarta. avem atatea in comun, inclusiv ziua de nastere, eu fiind mai mare decat Gruia cu exact 10 minute. Gruia e si va ramane dragul meu drag, iubirea mea mare.


Amalia


asteptam replica lui Gruia acum


_
nasterea strumfitei mele
piticania creste



Mooooaaaa', stati ca-l caut acum, ca nu's pe unde a disparut

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

hai Gruia, nu ne mai fierbe!

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Gruia, asteptam reply-ul

Mamica fericita de Carla Alexandra(13.08.2008)
Piti mic se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Neatza!

Dau proaspata si muuult ca mi-e somn de mor... Robi a dormit snur, iar pe Edi l-am luat cu mine in pat pe la 04.00 si asa am dormit eu inca vreo 2 ore ghemuita, cu capul la picioare si cu frica in san sa nu lovesc puiul, ca dormea si tati cu noi.... din cauza careia l-am si luat pe Edi in pat, ca numa' prostii face (tati, Edi e tare cuminte)

Gruia, te rog sa nu ne mai fierbi, ca nu mai rezistam mult!!!

Sa aveti o zi frumoasa, azi iar o sa fiu prin plimbari, e super afara!

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:



La multe lunite

Ana de Piersicutza

David de Tzitziri

Edi de Giuliana

Mihnea de Corrina

David de pisik4ever



Sa fiti sanatosi, voiosi si papaciosi, puiuti!



Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:



Gruia





Va invit la o portie de banana cu branza calcica, Mihnea nu vrea

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos

Mergi la inceput