Mamici recunoscatoare de Nov.Dec2009(12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui myrella_21

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

fetele recomand documentarul "in pantec", veti gasi aclo multe raspunsuri, fetele care l-au vazut stiu despre ce vorbesc

eu l-am descoperit de ceva timp, iar de cand am ramas ma uit saptamanal la saptamana aferenta

7+
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro


chiar asa
mi-a zis cineva de documentarul asta dar nu stiu parca e pe national geographic nu??? si cand?? chiar vreau sa ma uit si eu dar nu stiu cand si unde e ??


8+


il gasesti pe net sa-l descarci "in the womb" nu pot zice unde ca fac reclama, eu l-am vazut cu sarcina singulara, restul nu am gasit sa le descarc dar stiu ca pe NG dau episoade

7+
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Buna

Am vorbit la doctorul de familie si Utrogestanul este INCA pe lista de compensate. Asa ca, pentru cele care folositi, puteti beneficia de compensare - daca aveti reteta originala de la gineco va da dr. de familie. Sper sa va ajute aceasta informatie - eu nu m-am trezit la timp si am dat o gramada de bani pe pastile pana acum...

monis 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Simina, vazut cassel mumos(vorba kreliei), foooarte mumos, vreau si eu.Al meu catel mumos, si alb asa frumos ca al tau a murit in ajun de revelion...
Krelia..phiu..ala cu omizile l-am scapat..da bine ca nul vazui..ca bleah ,vomitam pe loc..

Laura, 9+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ca veni vb de animalutze, si Ramonika are neste matze, i le-am laudat si la aspirante de altfel..Eu am in dotare doar un biet porc de guineea, cam dobitoaca ce e drept, da e o fiinta cu blana acolo..

Laura, 9+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Ca veni vb de animalutze, si Ramonika are neste matze,


sar'na numai primele 2 is ale mele, ultimele doua sunt ale maica-mii.
oricum le iubesc pe toate


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui edelyia

gata am schimbat si noi semnatura ca deja intram in sapt 8

delia 8+


helo delia, se pare ca avem mai multe coincidente in afara de DNP, ne si simtim la fel de rau

7+
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Da, Vladutz stiu sigur ca e al tau ca'l cersii si data trecuta de la matale'

Laura, 9+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

extraordinar ce viteza aveti....

eu in afara de GREATA GREATA GREATA nu am ce sa spun...

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

7

strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

laura, mai bine ca nu l-ai vazut....fii sigura ca nu ai pierdut nimic...
am vazut si eu matzele Ramonikai..i-am si zis ca mie imi place de Miki

of...si aveam o impresie certa ca azi e vineri........da' tot fac eu ceva si plec mai devreme


krelia 9+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

da, si ti-am zis ca nu-l dau si m-ai amenintat ca mi-l furi mi-e foarte drag, e preferatul meu, doarme in capul meu noaptea, pe perna

krelia - miki e a maica-mii, e o grasa si o mancacioasa...

imi plac animalutele de mor si mi-as lua si caine daca as sta la casa, asa... mai mult de 2 matze nu-mi "permit"...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput