Ratusca din viata mea ... Concurs foto-Top Final

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

si eu am obs ca s-au mai pus pozici.. dar la fel am votat ce mi-a placut.. si ale mele am incercat de curiozitate ca nu stiam daca merge (pe urma m-am gadit ca daca o sa fiu descalificata pt asta dar am vazut ca si voi ati mai votat asa si m-am linistit)..
e prima oara cand particip la un concurs pe DC.. si fac parte din categoria celor care participa de placere, ca doar AM CU CE MA LAUDA
zise cioara ce isi lauda puiul

ptii.. uitai ce era mai important: MULTUMIM tuturor pt voturi!


Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Cu mart.apr09 eu am votat, imi asum raspunderea si pot explica si de ce. noi am fost tot timpul ca o familie unita, pozele din concurs ne reprezinta odiseea/clubul scutecelor, ne reprezinta pe noi, ghioceii, este mai mult decat poza unui user si cred ca s-a votat in comun acord cu celelalte fete din club, care sustin concurentul.



Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Mih2 e una dintre preferate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

In afara de ale mele, bineinteles, imi place mult o poza cu o fetita pistruiata si niste ochisori superbi, K1

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate

Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

azi am ajuns acasa din concediu Multumim tuturor celor care ne-au votat pozele noastre aa1 si aa2 de aici - http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=8&folder=Ratusca+din+viata+mea

Diseara intru si eu sa votez abia am intrat in casa si am dat buzna la DC! dar sunt mult prea obosita sa rasfoiesc paginile fotografiilor, mai ales ca sunt multe fff dragute! Succes tuturor participantilor!



proud mummy
Ratusca mea:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=8&folder=Ratusca din viata mea" target="_blank">aa1 si aa2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Mie imi place ratusca retro si pupicul bobocului de rata pe obrajori grasuni de fetita . Sper sa castige una din aceste foto!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Helau,

Multumim si noi pentru voturi .
Ma bucur mult ca va place ratusca mea . Cea retro e una din pozele care chiar o reprezinta pe Ilinca si eu o iubesc tare (si pe Ilinca si fotografia ). Si are o istorie de cum a ajuns sa fie retro . Avea fundalul prea incarcat, si i se pierdea din farmecul expresiei, asa ca am decis sa-l fac sa nu se mai vada. Am lucrat cu picasa, si eu sunt blonda rau la asemenea chestii, asa ca nu am fost multumita de rezultat. Apoi, in disperare de cauza, am incercat sa vad cum e alb-negru si mi-a placut atat de mult, incat am ramas pe varianta asta.

Abramburika, multumim frumos de apreciere.

Mihaela, superba ratusca ta . Mih1 euna din favoritele mele .

pup you all,



In concursul cu ratzuste ne puteti vedea www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=3" target="_blank">aici, pozele cap1 si cap2

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

mai multe poze cu ratuste

Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Gratiela multumim de aprecieri!

Caprioara si mie imi place aia retro.. mergea si var2, dar retro e intr-adevar mai cool .. de aia am si votat-o!

si mie imi place si aia de care zice Abramburika!
chiar sunt multe poze dragutze.. pacat ca nu am mai multe puncte!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

Se pare ca nu sunt singura care nu are somn...
chiar sunt multe poze frumoase iar de copii nici nu mai discutam, toti sunt frumosi.
si mie imi place ratusca retro. se citeste atat inocenta si dragalasenie pe fata Ilincai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mda...si eu mi-am papat punctele din prima...mi-au mai ramas doar 5 si azi am luat albumul de la capat sa vad cui i le dau. am gasit o foto noua care mi-a placut, am votat, gata puncte...si m-am uitat mai incolo si am gasit alta poza care mi-a placut foarte foarte mult si cu ce sa mai votez???
draga burtica de 6 luni, cu ratusca pe ea, imi pare rau ca nu am anticipat ca o sa apari in concurs mai tarzior si ca nu ti-am pastrat si tie niste puncte. nu stiu cine esti, dar mi-a placut poza ta foarte mult.

draga fotografie "cic1", cu toate ca ai aparut si tu mai tarziu in concurs, mi-ai placut foarte mult si pentru ca mai aveam 5 puncte, ti le-am dat tie.



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput