Burtici fericite de septembrie-octombrie (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Crissbebe, Emy, tinem pumnii !! sa fie santosi in primul rand, si in al doilea sa fie ce putza vreti voi


19+ cu ursuletzul nostru


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:





cris, emy, ioanna

va asteptam cu vesti bune de la eco! sa veniti cu ce carucioare va doriti si bebicii sanatosi!





Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 15+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:

baaaiii ce-i cu destrabalarea din capitolul trecut ?
10 pagini de mancaruri
pai eu sunt la lucru si mor de foame

adela de alexia maria( 13.01.2007 )

20+ cu razvan andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aoleeeeo, eu una nu suport nici o mancare.
Va invidiez pe voi cele care avei chef si puteti manca ce vreti.
Va pup.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Multumesc, fetelor!
In primul rand, sper sa se vada putzulica! Eu as visa la o fetita, dar chiar imi este indiferent, sanatos sa fie si cuminte in burtica pana la 40s!
Apropo, sa schimb semnatura caci azi am implinit 18s!

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Cris, unde faci ecografia?

18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Emy despre mine e vorba? Eco o fac la cabinetul Dr. mele la Mediplus in Aviatorilor.Dr mea se ocupa de tot,ea ma consulta, ea imi face toate ecografiile...Si eu sper sa stea bb intr-o pozitie cat mai buna ptr a se vedea. Sunt atat de emotionata...

16 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Da, Crisbebe! Am zis ca poate ne intalnim pe la Sanador!!!
Succes!

18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineatza,

i-am scris Ralucai un cearceaf si dupa aia ma vzut ca ati trecut la capitol nou :)

so here we go again:

Raluca, tu ma sperii. si eu tot boala autoimuna am la tiroida, cu nodul pe lobul drept. tot penduleaza, ba e bazedow, ba e hashimoto. nici ei nu stiu. intr-adevar eu ani de zile nu am folosit nici o contraceptie, doar m-am ferit si nu am ramas niciodata. pana acum. ma cam sperie gandul ca din trimiestrul II se pot produce tulburari, dar traiesc in speranta ca totul va fi bine. nici nu=i dau prea mutla importanta. azi am intrat in 16 sp si desi m-a mai innecat la inceput, slava cerului, sunt inca ok. eu am facut in anul 3 de facultate si exoftalmie si am ramas cu ochiul stang usor mai mare. nu se observa, dar atunci pana nu am luat corticosteroizi si pana nu mi-au facut perfuzii, nu mi-au dat ochii inapoi. aratam ingrozitor. si foarte slaba. singura mea grija acum e ca ma stresez foarte tare din orice, mult mai mult decat ar trebui. asa am fost mereu, dar acum ma afecteaza tare. la sf lui aprilie ma duc la control si la scan la tiroida, sa vedem ce-mi spune.

sanatate multa.

sa aveti o zi frumoasa si cat despre cartofi...noi ii mai facem in-trun fel/; taiati marti in patrate, fierti cu un pik de sare si apoi parpoliti in unt. asa nici nu sunt prajiti si au si un gust mult mai bun. mmmmm

MangaGirl :-) 16+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Emy imi pare rau ca nu ne putem vedea...dar poate pana la urma punem de o intalneala toate

16 + cu

Mergi la inceput