Un gand pentru America .....

Un gand pentru America ..... | Autor: Flower

Link direct la acest mesaj

Poate fiecare din noi s-a gandit astazi la ceea ce s-a intamplat acum 2 ani...Inca simt fiori si revad cu okii mintii acele momente...
Io una n-o sa uit cat oi trai imaginile in care cele 2 avioane au intrat ca in branza in cele 2 turnuri si mai ales oamenii aceia disperati care se agatau de ferestre cu o ultima speranta si cum , peste cateva clipe , totul s-a naruit ...la propriu...si intrebarea mea stupida : Doamne , si oamenii aia ? Au murit ???!!
Dumnezeu sa-i odihneasca in pace !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilach spune:



"Un sfirsit e un inceput..."

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

si un gand pentru

Nina & Nina-Cristina (1 an si 8 luni)
http://groups.msn.com/NicoleTepuc/ninacristina.msnw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lix spune:

Chiar daca au trecut doi ani inca mai simt, vad ce s-a intamplat atunci. E greu de imaginat ca asa ceva e posibil. Sunt alaturi de ei in aceasta mare pierdere. Diseara pe TVR 2 in jurul orei 22.00 o sa fie un documentar facut de o romanca la New York. Poate il vedem.


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adadia spune:

Nu stiu sa pun "mutunei " cu steaguri dar si eu , cand m-am uitat azi in calendar , mi-am adus aminte de 11 septembrie . Un gand bun pentru americani si intelepciune pentru toti oamenii acestei lumi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tilis spune:

subscriu si eu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Asa e, inca ma mai cutremur cand imi aduc aminte... suntetm cu totii alaturi de voi, suntem cu totii impotriva atentatelor teroriste! Traiasca pacea si buna intelegere! Dumnezeu sa-i odihneasca in pace pe cei ce-au murit atunci, in turnurile gemene...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Liniste si intelegere intre noi toti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace pe oamenii care au cazut victime atacului terorist.
Trist, foarte trist...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Imi amintesc ce imi povestea o colega de birou despre momentele prin care a trecut pe Sept. 11, 2001 care avea ambele fete in New York si ambele lucrau in Twin Towers. Din fericire totul s-a terminat cu bine pt. ele, dar din pacate nu pentru toti. Un gand bun Americii!

Cristina

Mergi la inceput