Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (175)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

VALI, LA MULTI ANI CU SANATATE, FERICIRE SI TOT CE-TI DORESTI ALATURI DE FAMILIA TA FRUMOASA!

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Vali la multi ani si tot ce iti doresti !!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI





UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Buna dimineata!
Andreea,Lavi,Anca, va multumesc din suflet pt. urari! Sa aveti o zi mununata si voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

buna dimineataaaa ! si de la noi....
urez si eu(retroactiv)LA MULTI ANI ! tuturor florilor.... si sarbatorite noastre Vali
de la noi ....noutati, nu prea...am avut o zi frumoasa de Pastele catolic...cu soare, mancaruri si multe prajituri(facute de buni)din care bineinteles ca Ana nu a mancat doar a gustat......astfel incat aseara la culacare a baut 270 ml lapte ....lucru nemaintalnit la pe la noi !
sper ca azi sa nu mai faca aceiasi figura ca ....

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

aaa si bineinteles...lucru care mi-a pus capac....comanda de la babypoint nu a ajuns...site under construction...asa ca le-am trimis un e-mail de dulce!...bineinteles ca nu am primit inca raspuns,lucru care nu ar fi o problema daca ar veni odata comanda aia...(care m-ar fi scos ieri din impas cu hranirea puiului)

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui popbianca

aaa si bineinteles...lucru care mi-a pus capac....comanda de la babypoint nu a ajuns...site under construction...asa ca le-am trimis un e-mail de dulce!...bineinteles ca nu am primit inca raspuns,lucru care nu ar fi o problema daca ar veni odata comanda aia...(care m-ar fi scos ieri din impas cu hranirea puiului)

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia


Bianca, cam ce-i mai cumepri tu de mancare piticutei? ma refer la mancare, nu deserturi...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Multumesc, Bianca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

ziua buna mamaici

LA MULTI ANI pt ieri tuturor celor care au nume de flori
si LA MULTI ANI mamica vali

miha, felicitari!!!

victo, bb si ellis mersi pt indicatiile de ieri; intradevar folosesc oala emil pt gris

ce vant urat e afara...noi azi am lenevit in casa....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

eladea...eu ii cumpar cam toate mancaricile de 4-6 luni...mai rar cele 8-12 luni(din lipsa de dinti)care le mai fac cu blender-ul
i-am luat si borcanase care contin numai carne( vita, pui, curcan) si ii adaug numai garnitura prospata,cateva cu mini-chiftelute in sos tomat...mai sunt si spaghete cu diferite sosuri care insa nu prea ii plac ca si alea sunt cu bucati mai mari
eu , fara a face propaganda , apreciez foarte mult genul asta de mancare(pe mine ma scot de multe ori din incurcatura si le si mananca bine de cele mai multe ori), la fel si cu deserturile (astfel pot sa-i ofer si afine, ananas, mango sau ce-o mai fi, care la noi sunt si destul de scumpe si niciodata nu stii daca sunt coapte sau statute)
sa nu te gandesti ca toata ziua buna ziua primeste borcanase...dar daca de ex ii fac un amestec si il refuza(pt. ca nu e pe gustul ei) nu am timp sa-i fierb pe loc altceva ....deschid un borcanas si toata lumea e multumita...sau am fost plecati si e ora mesei

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput