Clopotei de ian-feb 2008 (207)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Roli nu-i asa ca e bine cand pleaca baietii singuri la plimbare

Moni imi plange sufletul ca trebuie sa treci prin aceste momente cu Robert si tatal lui. E tare greu
Am vazut pozele voastre si cu mana pe inima doamna , dumneavoastra nu sunteti femeie de lasat iar piciul e adorabil. Pacat.
Dar ca si incurajare sa stii ca eu sunt tot dintr-o familie de parinti divortati cand aveam un an si am crescut extrem de armonios si fara nici-un contact cu tatal meu , mama si bunicii l-au suplinit/ inlocuit cu varf si indesat.

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:


Pentru fetele ce sarbatoresc maine Pastele sa aveti o sarbatoare plina de lumina !
Pentru cele ortodoxe : la multi ani fericiti pentru toate florile mari si mititele !!!

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Avem si noi cateva poze proaspete la semnatura, in albumul aprilie .

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mari si mie imi place ultima papusica (cea cu codite) si caruciorul de la Graco (pare pt copii mai mici, ca cealalta fetita parca e inaltuta tare si cred ca e prea mare carutul)2


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

LalaD ce frumusel e Si e creol, asa-i? Sau e bronzat? Am si eu solutie de facut baloane, dar nu m-am gandit sa ii fac balonase prin casa, doar in baie
Theuta mea cred ca a racit: stranuta de la amiaza si ii apare umezeala sub nasuc, deci inceput de muci, zic eu I-am dat 4 ml de nurofen, iar la culcare mai bag 4 ml de panadol. E bine? Si 8 pic de vit.C si dimineata de la capat cu nurofen, ok?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Lala vazut Pletosel.
Mie mereu imi place sa vadpozici de la voi din casa, cu multe jucarii si cu copii in actiune,imi pare o amosfera perfecta de familie fericita.

Irlandeza si mie imi place ultima papusha si carucioarele amandoua sunt super.

Ema m'am itat in listutza de pe prima pagina si guess who's next. Parca mi'a batut inima mai tare cu gadul ca esti urmatoarea pentru galie. O sa imi lipsiti daca o sa intrati mai rar din cauza programului. Ufff...de acum ma gandesc la toate astea.

JMoni nu sta cu inima stransa, stiu ca e usor de zis, dar gandeste'te ca atunci cand nu mai rezisti, te prezinti la usa si sunt sigura ca nu zice nu. si sa stii ca am vazut pe Robi baietash mare, blondutz si frumos.

Laurici sanatate Theutzei, speram sa treaca repede mucishorii, fiind luati din pripa cu nurofen.
Mai zi'ne ce nebunii mai face si pozici noi mai ai?

Nu mai stiu ce am vrut sa zic,dar daca am uitat ceva, revin

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

Poze si www.youtube.com/view_play_list?p=17800CD9A2531E0C/" target="_blank">Filmulete
[/url]" target="_blank">Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

La multi ani!tuturor celor ce isi aniverseaza maine onomastica


Hristos a inviat!pt cele care serbati pastele catolic

http://community.webshots.com/album/562661491vXXSNd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Multumesc zuzici pt urari!
Pana la urma ne-am serbat ziua facand curatenia de Paste (pana pe la ora 19) dupa care a venit sora mea si am jucat carti pana acum.
Moni offf te cred ca iti este fff greu...Noi suntem aici alaturi de tine, oricand ai nevoie sa te plangi!
LauraI baga-i niste Oscilococcinum si aspir-o cu BB. Eu asa am mai procedat cu Daria si i-au trecut repede mucisorii. Multa sanatate!


La multi ani tuturor care isi serbeaza onomastica de Florii!!! Multa sanatate, fericire si clopotei sanatosi!




Poze turta
Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/results?search_query=dariamihaela&search_type=&aq=f" target="_blank">2 FILMULETE

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Avem si noi cateva poze proaspete la semnatura, in albumul aprilie .

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze



Ai niste baieti superbi.

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Buna!PASTE FERICIT celor care sarbatoresc astazi si mamicilor si clopoteilor cu nume de flori!

Dana mami de Vanessa(08.03.2006) Albert (20.12.2007)si Darius(29.03.09)
poze albert

Mergi la inceput