Emma a plecat... |Condoleante|

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anna_2001 spune:

Biata,Dar a plecat intro lume mai buna,,[:)]unde va intalni multi ingeri si pe dragul nostru dumnezeu!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Aida,. Ma gandesc la voi si-as vrea sa existe cuvinte care sa ajute, macar putin. Nu cred ca sunt...
Te imbratisez tare, tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Raiul exista!!!! amandoi parintii mei sunt acolo si eu stiu ca le e bine ( chiar daca in fiecare an imi trag portia de plans de dorul lor si au trecut multi ani de cand au plecat...mama de Sf, Gheorghe a avut 30 de ani de cand a plecat in Rai)...

si mai stiu ca ma ajuta si ma vegheaza in continuare...simt asta !!!!

Aida, Raiul intr-adevar exista!!!! chiar daca nimeni nu s-a intors inca , sa ne confirme lucrul asta...

si Emma e acolo! numai ca durerea e prea mare acum , rana doare prea tare si lipsa prezentei ei este cumplita...dar timpul te va ajuta sa accepti.... si sa intelegi ca ai facut absolut totul !

va strang in bratele mele puternice si va doresc multa rabdare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Aida, ma gandela tine si la emma in fiecare zi. nu stiu si sper sa nu inteleg vreodata prin ce treci acum, dar sper ca Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci peste aceasta durere imensa, traind cu speranta si cu convingerea ca intr-o alta viata veti fi din nou impreuna, fericite.

iti doresc multa sanatate si un pupic lui samburel.

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
http://family.webshots.com/slideshow/570075285YYSlEe
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Aida, te si te strang in brate tare, tare. Ma gandesc la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

mii de si de ganduri bune pt tine, aida!!!!!

* la naiba, in puii mei!!!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

aida


Cate putin pentru Casa Domnului: sa ajutam biserica Sf. Atanasie Patelarie (dragele mele, va rog ca daca mai este cineva care doreste sa contribuie cu putin pentru clopotele despre care v-am spus, sa trimita banii pana miercuri cel tarziu. joi se va sfinti altarul si pomelnicul cu donatori va fi ingropat la unul din picioarele altarului.)
Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
Infertilitatea. O boala tratata ca atare in Uniunea Europeana. Nu si in Romania!
Au nevoie de ajutor ACUM

www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie---------Amintirea cea mai draga mie---------Poze noi cu maruta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

emma a plecat... a luat cu ea sau a lasat in noi ganduri, idei, vise , sperante...
ar trebui sa taiem cuvantul condoleante, si sa scriem ce a insemnat emma pentru noi... cei care am cunoscut-o doar pe acest forum...
pentru mine emma este copilul minune, care si-a trait fiecare clipa de viata la maxim, in fericire!
pentru mine emma exista!!! pentru ca ma gandesc la ea in fiecare zi!


Mergi la inceput