Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Emma a plecat... |Condoleante|

(16 voturi)
Pagina precedenta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 51
Anna_2001
Anna_2001

1 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Anna_2001 Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Biata,Dar a plecat intro lume mai buna,,[:)]unde va intalni multi ingeri si pe dragul nostru dumnezeu!!!!!!
Mergi la inceput
emag
emag

224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite emag un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida,. Ma gandesc la voi si-as vrea sa existe cuvinte care sa ajute, macar putin. Nu cred ca sunt...
Te imbratisez tare, tare.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">
Licurici, stralucesti si in inima mea!

Ziana - povestea nasterii
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Raiul exista!!!! amandoi parintii mei sunt acolo si eu stiu ca le e bine ( chiar daca in fiecare an imi trag portia de plans de dorul lor si au trecut multi ani de cand au plecat...mama de Sf, Gheorghe a avut 30 de ani de cand a plecat in Rai)...

si mai stiu ca ma ajuta si ma vegheaza in continuare...simt asta !!!!

Aida, Raiul intr-adevar exista!!!! chiar daca nimeni nu s-a intors inca , sa ne confirme lucrul asta...

si Emma e acolo! numai ca durerea e prea mare acum , rana doare prea tare si lipsa prezentei ei este cumplita...dar timpul te va ajuta sa accepti.... si sa intelegi ca ai facut absolut totul !

va strang in bratele mele puternice si va doresc multa rabdare!!!

alina
Mergi la inceput

Roxana01

845 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Roxana01 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida, ma gandela tine si la emma in fiecare zi. nu stiu si sper sa nu inteleg vreodata prin ce treci acum, dar sper ca Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci peste aceasta durere imensa, traind cu speranta si cu convingerea ca intr-o alta viata veti fi din nou impreuna, fericite.

iti doresc multa sanatate si un pupic lui samburel.

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
http://family.webshots.com/slideshow/570075285YYSlEe
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici
Mergi la inceput
emag
emag

224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite emag un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida, te si te strang in brate tare, tare. Ma gandesc la voi.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">
Licurici, stralucesti si in inima mea!

Ziana - povestea nasterii
Mergi la inceput

mychydutza

5541 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimychydutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite mychydutza un Mesaj Privat  Reply with Quote
mii de si de ganduri bune pt tine, aida!!!!!

* la naiba, in puii mei!!!!*
Mergi la inceput

happymum

2610 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui happymum  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui happymum Adauga semn de carte la raspuns Trimite happymum un Mesaj Privat  Reply with Quote
aida

Cate putin pentru Casa Domnului: sa ajutam biserica Sf. Atanasie Patelarie (dragele mele, va rog ca daca mai este cineva care doreste sa contribuie cu putin pentru clopotele despre care v-am spus, sa trimita banii pana miercuri cel tarziu. joi se va sfinti altarul si pomelnicul cu donatori va fi ingropat la unul din picioarele altarului.)
Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
Infertilitatea. O boala tratata ca atare in Uniunea Europeana. Nu si in Romania!
Au nevoie de ajutor ACUM

www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie---------Amintirea cea mai draga mie---------Poze noi cu maruta mea
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat  Reply with Quote
emma a plecat... a luat cu ea sau a lasat in noi ganduri, idei, vise , sperante...
ar trebui sa taiem cuvantul condoleante, si sa scriem ce a insemnat emma pentru noi... cei care am cunoscut-o doar pe acest forum...
pentru mine emma este copilul minune, care si-a trait fiecare clipa de viata la maxim, in fericire!
pentru mine emma exista!!! pentru ca ma gandesc la ea in fiecare zi!

alina
Mergi la inceput
Pag. din 51 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com