Emma a plecat... |Condoleante|

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:



somn usor, mitza frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

Nu pot sa spun decat drum bun fluturas mic.....sa veghezi de sus asupra celor care plang aici jos dupa tine.
AIDA, LACI, BUNI condoleante.

Camelia mami de Rares Petru (04.07.2002) si Daria Maria (17.05.2006)
www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
www.flickr.com/photos/47782891@N00/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Cuvintele sunt de prisos. In mintea mea se incurca multe ganduri...

Odihneste-te in pace, inger frumos!

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

sincere condoleante cuvintele sunt de prisos
drum bun in lumea ingerilor

http://family.webshots.com/album/570863786OnRsql
Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

*********Sincere condoleante familiei Emmei**************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Condoleante Aidei si familiei greu incercate![q]
Emma dragostea mea mica- sa ai un drum lin ingeras scump si mult iubit-vei ramane mereu in sufletele noastre!


Scriu cu rosu despre Emma pt ca altcumva nu mi-o pot inchipui.

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Dragelor va multumim pentru toate gandurile bune , va multumim pentru sprijin si pentru tot ce ati facut pentru noi

Noi suntem ... nu stiu cum sa zic , nu ne putem dezmetici e absolut coplesitor Nu am crezut niciodata ca poate fi atat de greu. De fapt nu este greu , este ... Dar daca pentru noi este asa oare cum este pentru Emma? Asa as vrea sa o aud o caut peste tot si nu este , nu o gasesc si nu o aud niciunde. Oare ea ne cauta? Ii este frica singura? Oare unde este?

Oriunde ma uit astept sa o gasesc pe ea , orice zgomot aud astept sa vina de la ea ... si realizez ca nu se va mai intampla asta niciodata si doareeee
Nu pierdusem nimic in viata asta , iar acum am pierdut ce am avut mai de pret.
Nu am avut nici o putere. Sper ca m-a iertat ca nu am reusit sa gasesc tratamentul care sa o vindece. Era atat de puternica , avea atat de multa speranta si accepta orice tratament ii dadeam si avea o asa mare pofta de viata ... si eu am dat gres

Dragoste , te iubim cum nu am mai iubit pe nimeni! Vei ramane in sufletele noastre atat cat vom trai si daca dincolo de moarte mai este ceva sper ca ne vom reintalni. Iarta-ne dragoste!


Va multumim ca atit fost atata timp langa noi si ca ne-ati dat putere si va rugam sa ne scuzati ca finalul a fost atat de tragic

Suntem cu inimile frante! Te iubim dragoste! Mergi linistita spre lumina si sa ai somnul lin! Te iubim

Aida ... 16+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Aida,
te pup mult si te imbratisez, esti un adevarat exemplu de om frumos si puternic, pentru mine




www.bebelissimo.com/" target="_blank">Bebelissimo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Offf, Aida...nu te invinui pentru nimic..stiu ca e greu si doare si stiu ca nu am eu dreptul sa-ti dau sfaturi, dar sunt sigura ca Emma stie ca o iubesti si ca ai facut mai mult decat credeai ca poti pentru ea... Cu siguranta ii este bine si ar vrea sa nu te mai vada plangand... Ai grija de tine si de samburel si va iubim mult!

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Aida incerc de ceva timp sa leg niste vorbe, dar sufletul imi este impietrit de durere
Condoleante Aidei si familiei

Betty78 9+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput