Sulfina Barbu & Dr. Tutunaru, despre infertilitate

Sulfina Barbu & Dr. Tutunaru, despre infertilitate | Autor: LucaLuca

Link direct la acest mesaj

Veste excelenta in plan mediatic: in cadrul emisiunii "Ne Priveste" de la B1TV, din 10 aprilie, orele 11.00, se va discuta despre infertilitate, reproducerea umana asistata, proiectul de lege in domeniu, campania noastra.

Invitatii in studio vor fi d-na deputat Sulfina Barbu si d-nul doctor Dan Tutunaru, iar o reprezentanta a Grupului "SOS Infertilitatea" va interveni telefonic in cadrul emisiunii.


---------------------------

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Ne poate ajuta cineva cu inregistrarea emisiunii, va rog mult?

---------------------------

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutidana spune:

O veste cat se poate de buna,este un inceput destul de promitator,incepe si la noi sa fie cat mai mediatizata situatia cuplurilor infertile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinuta13 spune:

Un subiect f interesant care ar trebui si luat in seama de catre autoritati.Multumim de instiintare.

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

va fac eu rost de inregistrare, o iau din regie, daca aveti nevoie. doar sa vedem cu cine sa ma intalnesc sa i-o dau.

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Multumim mult de ajutor Kay.

elena +23
Burtica mea la 20 sapt la
Cosulete bebelusi


***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Bravo fetelor,

Tare mult as vrea sa vad si eu emisiunea, numai ca nu pot ca sunt la serviciu . Asta e, poate se posteaza ceva pe net.

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
Anul asta s-a intamplat 6+!
Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Super! bravo!
tare as vrea sa vad si eu emisiunea. Stie cineva cand va fi o reluare? daca va fi...

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Nici eu n-am acces la TV, asa ca poate fetele care vad emisiunea vor scrie aici fraze scurte, de sinteza, cu ce se spune. Hai ca poate iesi dixtractiv, ca la meci. :))

PS: din partea "SOS Infertilitatea" va fi sunata Elena, sa zica niste chestii. :)

---------------------------

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

Super veste!Bravo grupului SOS Infertilitatea, este incredibil ceea ce ati realizat!!!

sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Multumim, sophie. Si mai avem o veste buna, tot la nivel mediatic, care speram sa se confirme repede, probabil saptamana viitoare. O sa va spunem, stati sa se confirme oficial. :)

PS: in urma cu doua minute, dna deputat Anca Boagiu ne-a anuntat ca beneficiem de tot sprijinul sau!

---------------------------

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput