Colectia de toamna - iarna 2005 (234)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Cami, da, mie mi-a convenit la HV. In primul rand ca erau vilisoare si aveam acces facil la bufnita - noi mergeam la pranz la relax pool cat timp dormea domnisoara, care relax pool e f aproape de HV. Apoi e chiar in mijlocul paduricii, pe deal, deci vegetatie cat cuprinde si aer racoros. Numai ca urci nitel, ceea ce o trec si pe asta la capitolul ok, ca pana la urma miscarea e sanatoasa.
Si e aproape si de restaurantul mare - care de altfel e comun - pentru HV si Hotelul Belville. Plus ca e mai ieftin, la aceleasi conditii. Iar balconul e foarte mare.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

la multi ani, xandra

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, zorzonele si briz-brizuri

margelute noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

LA MULTI ANI XANDRA, SA FII SANATOASA, SA AI PARTE NUMAI DE CELE BUNE IN VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Fetelor, multam pt hoteluri!
Lavi venim la Alba, la inceput de mai, poate ne vedem!

Xandra La multi ani!

Noki sanatate multa!

Anda mai ca ma faci sa ma orientez spre Grecia cu ideile tale. Daca o sa "dezvolt" ideea mi-ar place sa fac o saptamana in Myconos si sa trec cu ferry in Santorini pentru o alta saptamana. Barbatu-mio vrea Grecia si ma tot bate la cap sa ma interesez....sa vad, ca daca mai astept renunt cum am facut si cu Bcn.

Fee nu stiu de foi subtiri, aici le gasesc in supermarchet sau la magazinele turcesti.

Maine plecam iar in FR, de Pastele catolic, abia am venit duminica ca deja iar trebuie sa fac valiza! Nici macar nu am despachetat...Incep sa ma satur sa fiu mereu pe drumuri.

Coralia tin pumnii sa se intoarca bebe si sa ai o nastere usoara si...naturala!



XO, XO ( Gossip girl)

Alina si Amalia 17.11.2005

Amalia la 3 ani

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

Fete dragi, multumesc mult pentru urarile de ieri, mi-au dat lacrimile cand am vazut ca v-ati amintit de mine!

Ma simt datoare cu un raspuns pentru maria-alexia: eu n-am pierdut legatura cu forumul, va citesc aproape zilnic, dar am pierdut sirul cu raspunsurile la un moment dat, nu as avea timp sa raspund cid oar sa scriu 2 randuri despre noi….. nu pot tine pasul cu voi, asa ca prefer doar sa va citesc, sa vad ce mai faceti…

In alta ordine de idei, vlad e un pic busit la stomac, face caca de vreo 3-4 ori/zi, nu diaree dar oricum e f mult pt el care facea 1 data la 2 zile. Plus ca este cu mucisori. Plus ca zice din cand in cand ca il doare stomacul. De ieri e pe regim, plus biotics si saruri de rehidratare. Nu stiu cum sa procedez in continuare, nu vad nicio imbunatatire dar pe de alta parte starea lui generala e buna…….

Coralia, a inaintat bine de tot sarcina, nici nu mi-am dat seama ca esti asa avansata!!! Daca ai stii de cate ori te-am sunat sa mai vorbim, dar nu reusesc sa dau de tine – ti-ai schimbat cumva nr?

Despre subiectul biciclete: am vazut la hervis o bicicleta de 16” pe care ma gandesc sa i-o iau lui vlad, e o idee marisoara dar el e un pic mai inalt si cred ca cea de 14 i-ar fi repede mica.

M-am intins suficient , va pup si va citesc in continuare.


mama strumfului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Noki, multumesc pentru precizari!
Sunt in negocieri cu sotul, desi am cam decis ! Mai trebuie sa vorbesc si la serviciu sa vad daca pot sa plec in iunie 1 saptamana ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA in fiecare zi ora 13 !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Am fost in Moghioros, e foarte frumos in cursul saptamanii, nu e deloc aglomerat, sunt mai mult bebelaci. A venit Ilinca franta, cred si eu dupa 20 de minute de saltea, o buburuza, 2 lanturi si o masinuta. Plus ca a ost si ieftin - 2,5 lei un dat cu masinuta.

Noki wow, dar ce repede te-ai mai intors la munca, chiar nu poti sta acasa. Eu deja recunosc - lenevitul a devenit hobby-ul meu favorit E asa de bine sa ai timp liber...

Catutza si eu sunt de acord cu fetele, tatal tau si-a facut griji ptr mama ta, care a ramas singura si ptr fratele tau neinsurat (iti dai seama ca ar fi vrut sa aiba si el o familie, ca sa fie impacat). Nu ti-a transmis nimic, deoarece te stia ocrotita cat de cat, il ai pe Mihai alaturi.
Imi pare rau de revenirea problemei cu unghia, nici nu ma gandeam ca ar fi putut da atatea batai de cap. Acele sarme nu au folosit la nimic?

Madau notat adresa, eu sunt mare fana baclava. Imi aduce aminte de dulciurile din Turcia, dulci rau, dar bune.

Xandra multa sanatate lui Vladut. Deoarece se mai plange ca-l doare stomacul, eu l-as duce la doctor. La medlife Grivita sunt pediatri buni (in afara dr Marcu, desigur). O coprocultura i-ai facut? Nu ma pricep, nu stiu ce ar putea fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

feli, nu m-am gandit la coprocultura pentru ca nu are febra, diaree, etc, semne de microb adica.

oricum, daca pana in w/e nu se regleaza, o sa ma gandesc si la coprocultura/doctor.

multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, tu lucrezi tot unde lucrai mai demult? Si la voi e asa de lejer? Ca la mine, in ultima vreme e balamuc total.

Cami, ma bucur ca te-ai cam decis. Eu as incerca sa ma intind cat mai mult catre sfarsitul lui iunie. Iti tin pumnii sa reusesti!

V-am zis ca m-am patrunjelit???? Da da..sunt mandra posesoare de o gramada de tulpinite cam de 6-7 cm de patrunjel.

Cuscra- si cum zici ca-ti vine colierul Swarovski?

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

frumos colierul

vad ca ai alt tonus astazi, cuscra!

ieri cand am iesit cu vlad afara s-a laudat la copiii din fata blocului ca sambata merge cu prietena lui la circ

Mergi la inceput