Nou stil de viata (266)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Multumesc pentru gandurile bune .

Criscosty .Ce pacat ca nu puteti iesi, aici e asa de frumos...

Delia, da, a venit primavara . Aseara am inotat in piscina incalzita de afara.

Gabriela, nu va fi weekendul decisiv. Venim acasa pe 18 seara.

Tzuni, . Astept ceva-ul ala de la tine...

Ma duc la treburi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Salutare,
Multumim Tzuni de cafea.
Delia: eu tot sper ca nu va fi nevoie sa dovedesc ca ma descurc
Criss: imi pare rau ca nu puteti iesi.
Ruxi: bine ai revenit. Imi pare rau ca nu reusiti sa va puneti ordine in viata. E greu asa.
Gabi: te-ai mai cantarit? A ramas kg in plus?
Eu azi mi-am luat concediu ca duminica avem Pastele si maine plecam la socru in vizita, asa ca azi fac cozonac si incerc si cozonac pentru mine.
Meniul de azi (dedicatie pentru Tzuni):
o felie de pizza (aluat fara gluten, sos de rosii, porumb, mozarella si piept de pui)
somon la gratar cu morcovi si sparanghel sote
mamaliga cu telemea si iaurt
Va pup si revin

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Carina, multumesc pt dedicatie

Puskin, o sa trimit. Inca lucrez la el...

Delidana, cele doua lucruri nu se conditioneaza. Sa ma iubeasca si grasa!

Gabrielama, spor la treaba!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Tzuni, eu te iubesc!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, si eu te iubesc .

Fetele, cand ne vedem? Veniti cu propuneri, ca acusica vine momentul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

'Neatza!
Azi am inceput-o prost: 1 croissan si o briosa cu 300ml lapte 0,1%. A venit barbatul cu bunatati din Franta, apai cum sa nu bag un corn cu foietaj ca la mama lui? La pranz... cred ca o sa bag un file de peste la cuptor cu cateva trinunghiuri dse cartofi si... ceva rosii sau castraveti pe langa. Diseara as vrea sa ma limitez la o salata colorata. Vedem ce-o sa se aleaga de planul meu. Va urez o zi asa cum vreti voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Salutare!

Mi-e dor de voi, dar sunt prinsa rau la birou si nici nu sunt foarte happy, asa ca sunt cuminte si va citesc.
Pt raport: stagnare. (daca mai are cineva nevoie de raportul meu)

Va pup pe toate.


Emma INVINGE cancerul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Criss multumesc de intrebare. Piticii mei sunt mai bine, peste noapte si azi nu au mai facut febra. Va dorim si voua sanatate. Te inteleg perfect! Nici eu nu am chef de nimic cat am copilasii bolnaviori...abia daca mai respir.

Tzuni Deli are perfecta dreptate! Esti asa cum te simti! Stii ce mi-a zis sotul aseara ca arat foarte sexy...si crede-ma nu am facut nimic ptr asta...ba chiar am mancat tot ce mi-a poftit inima si nu am mai rabdat de foame, doar ca am incetat sa ma mai vad eu pe mine grasa si urata.

Made daca mai esti trista te bat!

Puskina te asteptam mai des pe aici...hai sa ne sustinem si sa nu mai cadem toate in depresii!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Tzuni Deli are perfecta dreptate! Esti asa cum te simti! Stii ce mi-a zis sotul aseara ca arat foarte sexy...si crede-ma nu am facut nimic ptr asta...ba chiar am mancat tot ce mi-a poftit inima si nu am mai rabdat de foame, doar ca am incetat sa ma mai vad eu pe mine grasa si urata.



Mihaser, degeaba imi pun ochelari de cal sa nu ma vad grasa, pt ca: gafai, transpir ca o vaca, nu ma mai incap hainele! Si cand ai un sot care te iubeste, e normal sa te simti altfel. Da' acu' zi si tu: cati barbati s-ar inghesui sa curteze o grasa de 34 de ani cu un copil? Sa fim realiste....

Made sa mai treaca....

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Tzuni lasa ma ca am mai vazut cazuri...pe mine m-a crscut tata de la 4 ani si mama nu era tocmai slabutza...a ajuns si la 80 la 1,65 inaltime...Asa ca nu-mi mai spune ce dizgratioasa esti ca nu te cred!

Mergi la inceput