Nou stil de viata (266)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Da, fetele asa este...este groaznic cand ai copilul bolnav. Ieri cand stateam cu el in brate pe holul spitalului si il vedeam cum sufera, imi venea sa urlu. Deja ma gandeam ca are apendicita, cum v-a suferi...groaznic. Si la cat imi era si mie de rau, in momentele acelea eu numai contam, parca pluteam. Acum este mai bine...tot nu are pofta de mancare, dar parca sa zic ca arata mai bine. Sa ne rugam ca toti copii sa fie sanatosi, iar pe cei bolnavi sa-i faca D-zeu bine Scuze, am simtit nevoia sa ma descarc.
Ruxi, zi ceva...esti bine?
CarmenE, tu ce faci?

Apropos, ce faceti de Paste? Unde plecati, cum petreceti? Noi am vrea daca se face bine Dany si daca imi dau astia banii, sa plecam cateva zile la munte sau la tara.



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

dragelor

Zuzi nu ma laud..iar am ajuns acasa varza de obosita si nu pot sa detaliez, oricum nu-i rau

Anda, am observat in afara de faptul ca sunt mai pufoasa faptul ca ma simt mai bine fizic si nu mai sunt constipata - asta a fost practic targetul principal si nu mi-a reusit cu nimic altceva...acum lucrez la scaderea portiilor ca sa slabesc la loc...

pe curand!
R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara dragelor,

Imi pare rau ca am disparut asa, insa am mult de lucru la birou si nici pe plan personal nu ma simt prea bine. Sotul meu inca nu stie ce vrea si are tot felul de stari...iar eu astept, nu stiu exact ce.
Am zile cand sunt mai bine si zile cand nu pot sa scot 2 vorbe (asa ma manifest eu cand sunt trista, mi se "inclesteaza" gura).

Maine si luni stai acasa din motiv de sarbatoare aici.

Seara buna, revin maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna seara, doamne stilate!

Recunosc, io-s "pasarea calatoare" de care vorbea Zuzi . Saptamana asta sunt la Cluj, marti ma intorc in Bucuresti si la sfarsitul saptamanii viitoare plec la Constanta .

Cu kilogramele nu stiu cum stau. Cand am plecat din Bucuresti aveam 60 in cap. Da' cum nu prea ma tin de nici o dieta, nu ma astept la rezultate spectaculoase.

Va pup pe toate!

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata!

Va ofer eu ceaiuri, cafele, sucuri, cereale, fructe si iaurturi!

O zi buna!

Criscosty sanatate puiutului tau! De Paste vreau sa merg cu Meri undeva in Ardeal, la niste prieteni.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


'Neata! Poftiti la ceai, cafea, cereale si fructe.

Azi ne-am trezit mai bine, dar din pacate inca nu putem iesi afara. Ne facem de lucru prin casa, nu avem ce face.

Ruxi, imi pare rau sa citesc ca nu simti asa bine..un pupic de la mine sa simti mai bine
Daniela, chiar ca esti pasare calatoare Dar cand te obisnuiesti asa, cred ca este greu sa stai intr-un singur loc.
Clau, cum te mai simti?
Cuscra, ce face Mara? Dar tu?
Mihaser, ce fac puiutii?
Va pup pe toate si va doresc o zi minunata.



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Multumesc pentru ceai, Tzuni.

Daniela, .

Crys, multa sanatate celui mic.

Ruxi, pe la voi a venit primavara?

Ce bine ca azi e vineri...

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata, doamne frumoase!

Nu gaseam subiectul, de trei ori m-am uitat in sus si in jos sa-l gasesc. Ma gadeam deja la o conspiratie....

Tzuni, multumim de tratatia de dimineata!

Criss, sa aveti o zi usoara!

Ruxi, sa ai si tu un weekend cat mai linistit si frumos. Si poate "decisiv" ca sa stii incotro sa o apuci. Cand ajungeti in Romania?

Spor la treaba tuturor!




Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Puskin, imi pare rau ca nu e mai bine acasa.... Cred ca ti-e greu.

Mephala, esti ok?

Carina, o zi frumoasa si astept sa-mi clatesc ochii cu meniul tau

Vikinga, pe unde umbli? Iti simt lipsa!

Mik, mai vino pe la noi, te rugam. Macar sa ne spui ca esti ok.

As vrea sa fiu slaba si sa ma iubeasca si pe mine cineva!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Tzuni, zau daca se merita sa fii suparata. Cine te iubeste o face indiferent ca esti slaba/grasa/urita/frumoasa, etc. Te iubeste pentru TINE.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput