*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Seara buna, mai dar ce s-a animat crenguta! Am vazut poze superbe cu puiutii nostri care sunt in forma maxima, cum a venit primavara au renascut si sunt intr-o verva si-o veselie de nedescris. Normal, doar sunt puiuti de randunici, este anotimpul lor preferat!.

Tuchi, bine ai revenit, imi pare tare rau de Sebu bolnavior, offff! Sa se faca repede bine si sa scape de injectii, saracutul ca tare a mai tras-o!

Bubule, imi pare rau si de Stefu bolnavior, bine ca bea ceiutul de menta cu smecta. E normal acum sa nu prea aiba pofta de mancare, nu-l forta, lasa-l ca o sa-si revina si o sa pape din nou bine. Si te-ai suparat si pe Vlad?? Cred ca esti cam stresata in perioada asta...offf si Lica racita care n-a avut chef de treaba. Mmmmmm, dar cine merge in croaziera, hm?

Cuscra, aidi pa.



mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Nu pot sa nu fac neste comentarii pe marginea pozelor caci puiutii sunt superbi si merita "vorbiti":

-am vazut pufosica lui Nicol, rozacee si mumoasa rau, rau!

-Scumpicica Teo la Zoo in jachetica rosie si cu niste pantofiori care mi-au placut mult de tot...de unde i-ai luat Liana?

-Antonia lui Bitza, floare intre flori bineinteles.

- Andru la joaca, tare frumusel cu mami lui acolo...si am vazut si dovada, adik Sufletelul cu Zozelina.

- Muffy pasionat de fantana arteziana si distractie maximaaaaa cu Ina!

- am vazut si frumoasa Daria de mami Adriana

- cercetatoarea Theea in mov plina de energie ca intotdeauna.

- Mimooooo fata, cat a crescut Vladutu, nu-l mai vazusem de mult! Mah, dar de ce i-ai pus clamita, o sa se supere pe tine cand o sa vada pozele astea peste multi ani! Uauuuu, ii sta superb in rosu! Si mi-a placut Teo care il da in tobogan pe pui mic, asa face si Razvi cu Rebe! Bravo lor, fratiori de treaba!



mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

daca e pagina 13 vin si eu!
Iaca poze de la copenhaga

Fetelor, m-am intors cu ganduri de emigrare, desi n-am barbat interesat de acest aspect si nici curajul necesar...dar e alta lume, alta viata!

Singura consolare e ca amicul din Chile( o sa-l vedeti in poze) mi-a povestit ca si la ei e exact la fel ca la noi...eu as spune cu exceptia faptului ca el lucreaza intr-un spital privat si castiga corespunzator.

Am multe de povestit, dar o sa vi le ic pe rand.....maine poate, ca acum sunt rupta, Ilinca trage de mine!

Bubule, inteleg ca si voi boliti, asa ca va doresc multa sanatate!
L-am vazut si pe Vladut von Titan...frumos barbat, n-am ce zice!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Noi ne-am distrat excelent si azi! Rebecca e intr-o continua explorare, nu se mai opreste din cercetat, nu-i stau piciorusele o clipa si nu vrea sa o mai tin deloc de mana, imediat tipa cand vreau sa o ajut la ceva! Este absolut minunata, vad cat este de incantata de fiece descoperire a ei, se bucura de fiecare copac pe care il atinge , de fiecare bordura urcata, de iarba pe care o smulge de pe jos si absolut pe ce pune ea mana si piciorusul! Nu ma satur sa o privesc cum descopera lumea si-i multumesc Domnului ca mi-a mai dat o data aceasta fericire!
Am facut si azi poze multe, dar nu mai pun acum...

Ma retrag si eu la dormitor, oh nuuuuu, trebuie sa-i calc lui Razvi camasa alba pentru scoala!!!! Am fugit, sa aveti o noapte minunat de odihnitoare.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cata, superbe pozele! Ganduri de emigrare zici? Eu de cele mai multe ori pana acum am fost in Viena (si caaaaam atat, daca nu mai punem la socoteala un concediu in Croatia si unul in Bulgaria). Cand m-am intors de la Viena (cu trenul), imi venea sa plang si sa nu ma mai dau jos in Brasov!! (Bine, sotul ramasese acolo!) Greu!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hello! am fost p-afara si m-am intalnit cu tonic si luki, ne-am invartit nitel in mall, apoi cu copii la locul de joaca!
am vazut pozele Theei de Alice, mova, familia frumoasa a Adrianei, Daria e o scumpa, familia Mimonix cu bloc marfa, copacul ZEN, Vladut von titan,cu freza smechera si covorul cu mu-mu, bonsai ca al meu:), finuta Daria dragala!...
bubu sanatate Stefului super, 2 vacante!
bitza nu stiam ca se aude filmuletul ala de pe mobil...habar nu am care a fost cauza..
liana doar cu rasul lui colorat s-a consacrat, nu?
butucico,clau
tuchi

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Tuchi, minunate pozele!!!!! Bine ca ai apucat sa si vizitezi ceva! Sanatate lui Seb!

Clau, la fel e si Matei..rama peste tot..iarba, pomi, si mai ales nisip...

Luny, am vazut filmuletul din IOR...foarte misto cum alerga mufa cu revita la Matei, cum o coafa el pe Sanzi...

Miha, si eu devin melancolica... Acum un an tu si cu mine si cu Ariel eram in asteptare!!!

Mimo, Vladut esti tu in miniatura! Noroc ca Teo seamana cu tati, sa nu se supere..





Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Fetelor, s-au strans sambata 198 milioane!!! Mult peste asteptarile noastre!!!!

Luny ,eu cred ca ai un radar pentru randunici! Pe unde te duci le gasesti!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

tuchi frumoasa Copenhaga!! iar tu arati super, te prinde bine noua tunsoare, zici ca esti pustoaica!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ma duc la somnic..papa!!!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput