Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 93

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Aida si Laci, alaturi de voi!
Sper ca micul Eric sa va aduca alinarea, cu toate ca Emma nu va putea fi inlocuita niciodata ... Nu mai am cuvinte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Odihneste-te in pace, licurici scump !
Aida,




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca si sa le dea putere parintilor! Ema, nu te vom uita niciodata



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Somn lin,licurici scump!Vei trai mereu in sufletele noastre!

Aida,stiu ca nimeni si nimic in lumea asta nu-ti poate alina durerea care o porti in suflet, dar ma rog sa ai puterea sa mergi mai departe pentru sufletelul care a aparut in viata ta.
Sunt alaturi de tine si te imbratiset cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Dumnezeu sa te odihneasca in pace , Ema!

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Un gand frumos si o pentru micul licurici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Cu intarziere mi-am adus aminte ca luna asta Emma a facut un an de cand si-a gasit linistea si pacea . Doamne ai grija de ea!
Aida am vazut pozele cu Eric si e o minune de copil sa va traiasca si sa fiti sanatosi alaturi de el


Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

aida,sunt alaturi e tine si te imbratisez...as vrea sa spun mai multe,dar nu-mi gasesc cuvintele....!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Lumina, multa lumina, puiut... Somn usor...

Aida... te imbratisez...




Mergi la inceput