Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Emma este iubire!

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 100
michaelle
michaelle

11 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichaelle Adauga semn de carte la raspuns Trimite michaelle un Mesaj Privat  Reply with Quote
Doamne, fie-ti mila de ingerul tau Emma!
Ai grija de sufletul ei, da putere parintilor si celor apropiati in marea lor suferinta! Dumnezeu sa o ierte si sa o aiba in grija!
Va doresc ceea ce imi doresc si mie si copilului meu, multa putere si liniste sufleteasca dragi parinti ai ingerului Emma.
Mergi la inceput
chimere
chimere

47 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luichimere Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Ma tot uit la pozele ei de cand era bebitz mic si pana acum, si nu-mi vine sa cred ca nu mai e... Doamne, Dumnezeule!
Drum bun, ingeras!
Mergi la inceput
daphnyie
daphnyie

282 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daphnyie un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dumnezeu sa te odihneasca si sa te faca fericita acolo la El, ingeras mic.
Aida, sa aveti putere mai mult ca oricand ...

Mami de Lali
Mergi la inceput

vias

9055 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite vias un Mesaj Privat  Reply with Quote
...simt o durere atat de mare in sufletul meu...Aida, pe lumea asta nu exista cuvinte sau vreo mangaiere care sa-ti aline suferinta..incet ai sa inveti sa supravietuiesti, zilnic trebuie sa te gandesti ca Emma acum nu mai sufera, acum nu o mai doare nimic, nu mai plange, nu mai geme si nu mai suspina.
Azi l-a cunoscut pe insusi Dumnezeu, a cunoscut viata vesnica, dragostea nemarginita..ingerii si pe Maicuta Domnului...

..aici in scurta sa viata Emma ne-a aratat atata dragoste, dar ea a suferit atat de mult...acum trebuie sa o lasam sa plece...

Dormi in pace, ingeras mic!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

9+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE
Mergi la inceput
sirimie
sirimie

8324 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui sirimie  Trimite mesaj yahoo luisirimie Adauga semn de carte la raspuns Trimite sirimie un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu pling de cind am citit. Imi pare foarte rau. Durerea parintilor e imensa. Condoleante, Emma a avut parinti minunati si sint o multime de oameni care sufera si care am sperat pina in ultima clipa.

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Editat de - sirimie on 10/04/2009 20:30:39
Mergi la inceput

madau

7622 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui madau Adauga semn de carte la raspuns Trimite madau un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sincere condoleante!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

margele si alte zorzonele

Mergi la inceput

simonacip

6149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite simonacip un Mesaj Privat  Reply with Quote
Of DOamne,parca nu-mi vine sa cred, nu vreau sa cred...Cita durere in sufeletele parintilor acum la despartire...
Doamne, ai grija de ingerasul drag care a suferit enorm aici, ai grija de ea acolo si odihneste-o Doamne !!!!!

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"
Mergi la inceput
Deianira
Deianira

1497 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Deianira un Mesaj Privat  Reply with Quote
Condoleante .

Good things happen to good people.
Mergi la inceput
bujo
bujo

3291 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibujo Adauga semn de carte la raspuns Trimite bujo un Mesaj Privat  Reply with Quote
Condoleante mamica draga, Ma rog sa-ti dea Domnul putere sa treci peste aceasta incercare si sa te impaci cu gandul. Puiutul nu mai sufera.

bujo mami de Filip
Mergi la inceput
doradora
doradora

2578 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite doradora un Mesaj Privat  Reply with Quote
Doamne-Doamne si ingerasii sa te aiba in paza!

chris + alexandra

Mergi la inceput
Pag. din 100 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com