Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Emma este iubire!

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 100
mara03
mara03

2209 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mara03 un Mesaj Privat  Reply with Quote
emma draga si mult iubita,

sper sa-ti fie mult mai bine acolo unde esti acum. ma gandesc in fiecare clipa la tine. am si eu un baietel cam de varsta ta, si de fiecare data cand ma uit la el te vad pe tine. nu te-am cunoscut decat din povestile mamei tale, din filmuletele si din pozele in care erai vesela si plina de viata. si asa te voi vedea si de acum inainte, in ochii copilasului meu. tu si mama ta m-ati invatat sa apreciez si mai mult ceea ce am, sa traiesc din plin fiecare clipa alaturi de cei dragi. m-ati invatat sa fiu puternica si sa trec mai usor peste micile obstacole care mi-au iesit in cale.
emma, ai fost parte din viata mea timp de luni de zile, in care intram pe forum sa vad ce faci. stiam ca esti undeva, intr-un colt de tara si niste oameni deosebiti au grija de tine. acum e dureros sa stiu ca nu mai esti acolo, dar incer sa ma consolez cu gandul ca nu mai suferi...

aida,

***majestate***

Mergi la inceput

vanyy2009

975 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivanyy2009 Adauga semn de carte la raspuns Trimite vanyy2009 un Mesaj Privat  Reply with Quote

http://tt.lilypie.com/bECrp2.png
Mergi la inceput
BiancaM
BiancaM

758 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiBiancaM Adauga semn de carte la raspuns Trimite BiancaM un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dumnezeu sa-i odihneasca sufletelul chinuit!

Sa va dea Bunul Dumnezeu multa putere si alinare! Sincere condoleante!

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007) si 17+
Mergi la inceput
lai
lai

2412 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lai un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aida, Laci si Buni, condoleante si putere si o imbratisare stransa, stransa de tot!
Pisicuta iubita, drum lin la ingeri, odihneste-te in pace!

Lai
Mergi la inceput

Kitty

1522 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Kitty  Trimite mesaj yahoo luiKitty Adauga semn de carte la raspuns Trimite Kitty un Mesaj Privat  Reply with Quote
Doamne, da putere acestor parinti minunati sa treaca peste durerea infinita si sa poata astepta samburelul sub privirile senine ale ingerasului Emma. A fost un ingeras si cat a fost pe pamant!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow
Mergi la inceput

olishka

6578 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiolishka Adauga semn de carte la raspuns Trimite olishka un Mesaj Privat  Reply with Quote
Condoleante parintilor.

Dumnezeu sa-ti odihneasca sufletelul

Olga 37+ David
Mergi la inceput
Mihi
Mihi

922 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Mihi  Trimite mesaj yahoo luiMihi Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mihi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Licurici mic... care ne-ai luminat viatza...te-ai stins aici pe pamant...ca sa te aprinzi in cer...si sa ne luminezi de acolo...cu lumina cereasca...ai asteptat atata ...si ai ales o zi speciala...VINEREA MARE...caci pt tine azi e VINEREA MARE...

Doamne alina durerea dragilor nostrii Aida si Laci...si a intregii familii...CONDOLEANTE!

mihi
Mergi la inceput
Galarina
Galarina

210 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiGalarina Adauga semn de carte la raspuns Trimite Galarina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Copil scump, ai scapat de toate durerile! Ai grija de acolo de langa ingeri de cei ce ti-au fost alaturi!

Mami, durerea a ramas de-acum in sufletul tau. Stiu ca n-o vei uita pe Emma niciodata, dar ma rog ca timpul sa faca sa nu mai simti durerea cumplita de a-ti pierde copilul!

Iti suntem toate aproape!

Condoleante!
Mergi la inceput
Consi
Consi

1166 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiConsi Adauga semn de carte la raspuns Trimite Consi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cred ca la fel ca si celelalte fete am ramas incremenita atunci cand am citit vestea asta atat trista. Am citit-o de mai multe ori pentru ca nu mi se pare adevarat...

Somn usor puiule, ingerii sa-ti vegheze somnul!

Aida, Laci sa va dea Dumnezeu multa putere sa treceti peste aceste momente tare grele si sa traiti cat mai mult alaturi de samburelul vostru pentru a pastra vie amintirea Emmei.

Condoleante...

Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
filmulet
site-ul meu

Editat de - Consi on 10/04/2009 17:12:37
Mergi la inceput
pepene
pepene

349 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pepene un Mesaj Privat  Reply with Quote

Dumnezeu sa o odihneasca. Acum e linistita si fericita.
Mergi la inceput
Pag. din 100 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com