Inima Copiilor - Chirurgie cardio-vasculara !!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

am donat si eu,si am dat mesajul mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

mie mi s-a schimbat factura si am dat si de pe factura asta !

si sper sa se stranga toti banii !!!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:

Chiar acum am facut si eu o donatie.
Stiu ca este putin, dar voi continua si cu tel. sotului si nu ma voi opri aici.
Cred ca sunteti minunati, imi demonstrati pe zi ce trece ca trebuie sa ma mandresc cu faptul ca sunt ROMAN.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta23 spune:

Am donat saptaman trecuta, am trimis in lista mea de mess acum. Am rogat ca mesajul sa fie dat mai departe. Vad ca deja s-a intors de la cinvea, inseamna ca prinde viata si sper sa fie sialte persoane care vor dona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

...ma uit la semnatura lui Kay....as vrea sa pun si eu aceasta semnatura...asa ma doare cand vad...nu aveti idee ce este in sufletul meu cand vad cuvintele "chirurgie cardio-vasculara"

Atat de mult as vrea sa se poata face mai mult....
...daca as putea...v-as arata zambetul lui Darius...care imi apare mereu in fata ochilor...si acum nu mai este...

...nu pot sa cred cate se pot face pt parlamentari..pt vacantele si familiile lor...iar pt niste copilasi...NIMIC...noroc ca exista oameni inimosi care doneaza...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

9+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aminca spune:

Am donat si eu prin SMS si am trimis si formularul 230 pentru 2% din impozit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alegrutza spune:

Si noi am donat si trimitem declaratii de venit si colegii de birou sunt de acord, oare e o problema daca trimitem toti declaratille in acelasi plic cu recomandare?stam toti in sectorul 1,deci ar fi aceeasi Administratie Financiara.

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sa o ajutam pe micuta Sonia!
Iata-l pe
Delfinelul OLIVER -25.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alegrutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

www.inimacopiilor.ro

858 Cosmote, Orange, Vodafone - 2 euro/ sms

Daca in Bucuresti exista o asemenea sectie cand s-a nascut Sonia, ea acum auzea. A avut noroc, este "a miracle baby". Sute daca nu mii de alti NU au avut aceasta lumina de la Dumnezeu. Eu am vazut copii murind... copii pentru care o www.inimacopiilor.ro/campanie/proiect.php" target="_blank">ASEMENEA SECTIE ar fi insemnat VIATA !

In Bucuresti se nasc foarte foarte multi copii care au nevoie de investigatie cardio... care au nevoie de interventii cardio-vasculare... exista malformatii cardiace care daca nu se opereaza in primele ore/zile de viata sunt fatale.

HAIDETI SA AJUTAM - 2 EURO pentru inima copiilor !!!


858 - 2 euro per sms - Cosmote, Orange, Vodafone

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Buna Kay,
o mica sugestie daca imi permiti, langa apelul pentru 2 euro nu vrei sa pui si un apel pentru redirectionarea impozitului de 2%. Ma gandesc ca nu toata lumea intra pe site, eventual specificand ca doar datele personale trebuie adaugate, formularul e gata facut de catre cei de la Asociatia "Inima copiilor"
Marturisesc ca e prima data cand optez pt cei 2%, eu aveam impresia ca e o chestie mai complicata, credeam ca trebuie trecut salariul,adeverinte de salariat, batut la cap fetele de la conta, pe scurt batai de cap.Ma gandesc ca nu sunt singura dezinformata.
Dar e foarte simplu se trec doar datele personale si se semneaza.Atat!


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sa o ajutam pe micuta Sonia!
Iata-l pe
Delfinelul OLIVER -25.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

La firma unde lucrez voi incerca sa conving cat mai multi colegi sa de-a cei 2% catre aceasta actiune, deoarece d-nii directori au fost de acord cu acest lucru! Doamne ajuta!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13.


http://thumb4.webshots.net/t/74/74/1/71/62/2388171620103554724cJxrGP_th.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aminca spune:

Daca nu s-au schimbat regulile pe care le stiam eu, formularul 230 trebuie trimis impreuna cu copia fisei fiscale 2008. Eu le-am trimis impreuna.

Mergi la inceput