Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Vikinga- la fel de rau ca fetele- in ceea ce-i priveste pe baieti, abuzul FIZIC, nu cel sexual este la "moda". Dar cand spun abuz fizic, nu ma refer la doua palme la poponet, si treci in camera ta.
Nu. Ma refer la copii biciuiti, inchisi in pivnite cu zilele, nemancati, of, Doamne... cate si mai cate.
Multi- care se razvratesc- sint separati de familii- de parintii lor- si "mutati" de biserica in alt "compound", unde sa il poata "gasi pe Domnu' din nou" . Altii, majoritatea de la 16 ani in sus, care au curajul sa spuna NU, sau sa isi apere mamele si surorile, de multe ori sint "excomunicati" din biserica si din comunitatea inchisa in care si-au trait toata viata. Sint pur si simplu aruncati pe marginea soselei, si lasati in plata Domnului( Probabil nu acelasi Dumnezeu al "batranilor intelepti" care sint liderii bisericii lor). DAR, majoritatea sint "aruncati", pt ca sint tineri, sa faca "loc" pt boshorogi sa aiba de unde sa-si aleaga mai multe neveste tinere.
Iaca aici un articol

http://www.guardian.co.uk/world/2005/jun/14/usa.julianborger


In presa i-au denumit 'The Lost Boys"

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

vikinga!

mah, frustratele si amantele, presimt ca la capitolul doi o sa deschideti cu listuta - nick, branduri folosite, trucuri kama sutra preferate, etc si linkuri cu info despre cum sa ramai amanta/nefasta model. treceti-ma si pe mine cu Gemeni, sapun de casa, misionaru', linkul meu e www.youtube.com/watch?v=usV-0x0SrE4" target="_blank">asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

"profetul" lor- numit Warren Jeffs- un ANIMAL biped, a fost vinat de politie, FBI, si alte cateva "organe". "Ajunsese pe lista FBI-ului - FBI's 10 Most Wanted List".
L-au prins pina la urma, a fost tam-tam mare, omu' fugea cu un frate de-al lui si o nevasta, si in masina i-au gasit un "kit" de "evadare" nemaipomenit.
15 cell phones
Walkie-talkies
A police scanner
Laptop computers
Wigs
Sunglasses
Credit cards
At least $54,000 in cash
asta e o lista pe care ti-am dat-o direct dintr-un articol. Deci- peruci, banet cu sacul, statii. 15 telefoane mobile(!!!), carti de credit. ochelari de soare, laptopuri, samd.
Uite articolul-

http://www.cnn.com/2006/LAW/08/30/jeffs.arrest/index.html

El traia - si a trait MEREU in avutie si desfatz, pe cand "ibovnicii lui" nu aveau voie nici haine sa-si cumpere. Femeile erau obligate sa-si faca singure rochiile(stilul Vestul Salbatic anii 1800-1900), numai din materialul si culorile "aprobate" de el. Copiii nu aveau voie nici jucarii sa aiba. Nici macar ceva facut de ei din lemn. Spunea ca jucariile dau dovada de EGOISM.
L-as fi fara drept de apel.
Este libidinos, spurcat, si nu imi creeaza decat SCARBA. Ma trec fiorii numai cand ma gandesc cate vieti a nenorocit

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita
linkul meu e www.youtube.com/watch?v=usV-0x0SrE4" target="_blank">asta.




Aoleeeeu, nu mai pot. Va rog, luati-o pe conchita de pe forum!!

Olguta, da acum imi amintesc si.... aspectele astea. Sunt dusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

teoretic am zis ca in seara asta ma culc si eu mai devreme.. de unde frate.. m-ati omorat cu subiectul asta..

e ora 1.40 aici si inca nu am terminat..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Clover

Anna de acum e cumva dudia care ne povestea ca un barbat se tine cu un taifas la o tigara si-o cafea in fiecare dimineata pe balcon? Ca deja sunt prea multe si devin confuza.





nu, aia e neuitata Clara :)
si vorbea de pe post de fosta amanta, actuala concubina si viitoare nevasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

martie, si unde sa ma duca, mami draga? :-))

propun sa schimbam titlul in "sunt mai ceva ca o amanta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

sa faca cineva capitol nou, ca ne incurcam in jde mii de pagini...

da acu cine are curaj sa deschida capitol cu titlul "sunt amanta?" ia sa va vad cine a mancat spanacu` tot???

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita
si unde sa ma duca, mami draga? :-))



Nu vorbeam cu tine, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui martie

Citat:
citat din mesajul lui conchita
si unde sa ma duca, mami draga? :-))



Nu vorbeam cu tine, da?


asta stiu, da' am tras cu urechea! :-))

Mergi la inceput