Sezatoarea canadiana (138)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Felicitari, Olga! Bine ai venit pe lume, Sophia!
A fost tot mare, e o bebelusa pe cinste! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa, sa ai laptic si ea sa pape si sa doarma mult, sa creasca mare ca sa aiba si Tony partener de joaca. Cred ca abia o asteapta! Si tie, refacere usoara!

Am pus mesaj la copiluti...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Felicitari, Olga !!

Bine ai venit pe lume Sophia !!
Numai bine la amandoua !!


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Noi tocmai am venit de la Jeux de Montréal, Agata a luat locul doi, am pus poze si doua filmulete. Ange, am vazut si eu pentru prima data trei echipe de fetite la patinaj sincron, foarte frumos! M-am gindit la voi, ce mai faceti, pe unde mai plecati la competitii?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona_B spune:

Yupeee, fetelor! Tocmai m-a sunat Olga s-au intors de la spital azi cu o bebelusa dolofana, care seamana leit cu fratiorul ei Tony. Dupa o nastere naturala cu epidurala, amandoua sunt sanatoase tun. Micuta a avut 4250 gr si e super mancacioasa si cuminte. De-abia astept sa le vad

FELICITARI OLGA! BUN VENIT PE LUME BEBELUSEI SOPHIA!

am postat vestea la maple babies


Mona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Ei, am picat la tanc, vad ca sunt vesti bune pe sezatoare!
Olga, Felicitari, Bine-ai venit pe lume Sophia! Sanatate, refacere, laptic si bebe cumintel!!!!

Dana, tin pumnii cu tiroida

Noi ne-am intors azi din Cuba, cu bateriile incarcate (obositi de atita leneveala la soare); apa oceanului este superba, mergi un km bun in larg si ii vezi fundul si pestii in jurul tau, plaja ok, vremea a fost frumoasa, serviciile din pacate mi-au amintit puternic de vremea lui ceasca si nemtii de pe litoralul marii negre, asa ca zic pas Cuba pentru viitor(sper);

pacat ca n-am ajuns ieri, prindeam si intilnirea:))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

felicitari Olga! bine ai venit pe lume Sophia!
refacere rapida si mult laptic
dana multa sanatate
ma doare capul de nu mai pot, am tensiunea 87 cu 67, nu vrea sa creasca deloc; am reusit sa culc fetele, asa ca am intrat un pic
de abia imi trecuse raceala si vineri dimineata am mers 15 minute printr-o ploie torentiala, mi s-a rupt umbrela, ce mai, cum am ajuns la munca m-am dus la baie si efectiv mi-am stors pantalonii; apoi am avut noroc cu o colega ca mi-a amintit ca avem dusuri jos (pt o sala de gimnastica la care nu m-am invrednicit sa ma duc in 6 ani...) - am gacit un uscator de par acolo si mi-am uscat hainele - acum iar parca m-a luat raceala
nelia felicitari pentru agata (ma duc sa ma uit la poze)
ana bine v-ati intors din vacanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Felicitari Olga!
La multi ani si bine ai venit pe lume Sophia!

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Bun venit, Sophia!!!

Felicitari, Olga!


"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Olga,sa va traiasca.felicitari!
Sophia,bun venit pe Lume!

Roxana,cum a fost la intalnire?nici una nu ziceti nimic?

Dana P,

Ana,oooooo !ai fost la Cuba?!sa va fie de bine.probe ceva ai adus?

nelia,bravo.felicitari Agatei! Noi sambata trecuta am luat aurul la Trois Rivieres.A fost tare,tare frumos,emotionant dar al naibii de obositor.Am dormit pe mine toata saptamana trecutaAu incheiat sezonul campioane.Acum pregatim spectacolul de sfarsit de an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen77 spune:

FELICITARI OLGA!! .

Sa fie sanatoasa si tie recuperare rapida!

Ana, poze, poze!

Mergi la inceput