Burtici fericite de septembrie-octombrie (36)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Criss este de la vremea asta urata si de la serviciu!
Si eu, de ieri, sunt prost dispusa! Cred ca ne trebuie o vacanta!

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Daca puteti mergeti la medicul de familie si cereti sa va dea macar o saptamana de medical...nu cred ca v-ar refuza...si eu am stat acasa sapt asta sa imi incarc bateriilesi acum ma simt mult mai bine.

Asa ca daca puteti...va recomand sa va deconectati de la serviciu

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Fetelor am intrat intr-o stare super urata de tristete....

14 +



DE CE??!! Gandeste-te ca ii transmiti si lui BB din tristetea ta

fii vesela, optimista, uite, vine primavara, tu esti o gravidutza frumoasa si fericita! numai ganduri pozitive, te rugam!

ursuletzul nostru

17+

nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Selen80, ce facem cu fetele astea?

Dana 15+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Credeti-ma ca nu stiu de ce.... nu stiu ce m-a apucat dar imi vine sa plang incontinuu....nu ma pot deconecta de starea asta.....

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Am vazut si eu abia acum noile poze postate... Sunteti foarte dragute fetelor

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Credeti-ma ca nu stiu de ce.... nu stiu ce m-a apucat dar imi vine sa plang incontinuu....nu ma pot deconecta de starea asta.....

14 +



crissbebe, eu cred ca avem ceva legat de cele 14 sp :) pentru ca si eu ma simt un pik down, dar ma gandesc ca e de la hormoni. mai bine cauta o revista sau un film bun sa ai la ce clati ochii. o sa treaca, ai sa vezi. azi sunt plina de energie, dari mi vine sa bocesc si nu stiu exact de ce. asa ca zambesc si o sa ma duc la sala, desi mi-e sila.

MangaGirl :-) 14+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Nu stiu Dana, ma simt neputincioasa! eu pe mine insami ma remontez imediat, dar asa, pe altii, e mai greu....

Eu cred ca macar fetele din Buc ar trebui sa se intalneasca, si asta cat mai curand, poate isi revin...zic si eu....

Criss, daca e doar o portie de plans, da-i drumul, descarca-te, si apoi revino-ti!

ursuletzul nostru

17+

nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Hai fetelor..moralul sus! Si mie mi-au facut bine zilele astea de stat acasa, desi azi nu m-am putut abtine si am trecut in fuga pe la catedra...sa vad care e miscarea pe acolo...si am constatat ca nu s-a darimat fara mine. Asa ca sunt foarte decisa sa o iau mai incet si sa ma pun pe mine si pe bebe pe primul loc. Acum stau si realizez ce mi se putea intimpla, din vina mea ca nu am inteles ca trebuie sa o iau mai incet.

Eu sunt de acord cu Kiki ...cele care puteti, stati macar 3-4 zile in CM si ocupati-va doar de voi.

Acum desi eu sunt cu moralul sus am intrat sa ma pling...de sotul meu si de reactia lui. Pina acum el maturul nu se pierdea cu firea indiferent de situatie. Luni cind l-am chemat sa ma duca la urgenta si-a pierdut complet controlul, a inceput sa panicheze si asta m-a speriat si mai tare. Plus remarca "nu realizezi ca poti sa pierzi copilul meu???" M-am simtit ca un accesoriu...copilul asta e si al meu, de fapt e al nostru, eu una asa gandesc. Oricum...mi-e groaza sa ma gandesc cum va reactiona la nastere, ma bazam pe el ca vine cu mine in sala si ma asista....dar daca el panicheaza, asta ma termina si ma agita si pe mine in plus.

Voi v-ati gandit la asta? L-ati lua cu voi pe sot sa va asiste? Ce parere aveti?

Kiki-Cri fug sa imi iau inghetata, asa pofta mi-ai facut!

12 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Fetelor, de vreo 2 zile simt o mica durere in partea dreapta din cand in cand, mai mult seara cand ma culc pe partea dreapta! Are idee cineva despre ce ar putea fi vorba?

16+

Mergi la inceput