Burtici fericite de septembrie-octombrie (35)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Bia, incearca aici: http://www.medicalnewstoday.com/articles/138062.php

Panda, 15+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Selene, in momentul asta ma pregateam sa o intreb pe Panda si de Prison Break si Grey's Anatomy! Da' vad acum ca nici astea nu i-au placut!
Mie mi-au placut la nebunie toate 4 serialele, plus 4400 de care nu ati amintit. Pe primul loc Lost. Care are o gramada de continuari, sotul si acum se uita la a nu stiu cata parte, dar eu nu am reusit sa tin pasul cu el. Eu am avut timp sa le vad in multele luni de stat in pat la sarcinile din 2006 si 2007.
Crisbebe, eu ti-am vazut de azi-dimineata burtica frumoasa! Se vede ca esti tare mandra de ea!


Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Am fost harnica si am postat si eu poze in albumul comun. Nu am poze facute de sot...ca el e dezamgit ca "nu se vede nimic, ala e colacelul de grasime din dotare si nu bebe" (l-am citat). Asa ca m-am chinuit eu in oglinzile din casa sa imi fac doua poze zilele trecute....

In ultimul mesaj din capitolul precedent vorbeam de DT si TT respectiv de irelevanta TT daca DT iese ok. Si despre mirarea mea ca se recomanda DT si TT sub 30 de ani. Eu asa stiu ca e obligatoriu la gravidutele peste 35 de ani si facultativ la cele peste 30. Dar asa cum spuneam in Romania predomina banul inaintea calitatii actului medical.

Vad ca subiectul zilei de azi sunt serialele, eu m-am uitat la toate seriile din Prison Break doar ptr actori (care erau meseriasi rau) dar deja de la seria II era tras rau de par. Iar Grey's anatomy era distractiv mai ales ca il urmaream cu sotul impreuna si ne distram de "erorile" medicale si de rapiditatea tuturor procedurilor...oricum am urmarit doar citeva episoade. Acum ma uit la larry david pe HBO si ma distrez de cit sunt de "destepti" americanii...

No, o zi buna va doresc si spor la ce faceti ...

12 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui panda77

Bia, incearca aici: http://www.medicalnewstoday.com/articles/138062.php

Panda, 15+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007


Multumesc!
Ce s-a intamplat cu pagina? La mine arata deformat rau de tot.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adela2006

proba


cam papi ghilimele, matalutza!

Panda, 15+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Cristina sincer de burtica nu prea sunt mandra dar de ce se afla in interior..... sunt un pic cam rotunjoara... de asta am o burtica cam mare ptr 14 sapt.
Dar asta e important e sa fiu sanatoasa si bb la fel si voi sa fi-ti la fel ca noi.... sanatosiii

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Multumesc!
Ce s-a intamplat cu pagina? La mine arata deformat rau de tot.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+


Nu stiu , la mine arata ok.

Panda, 15+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Fetelor eu m-am plictisit rau de tot Nu am nimic de facut la munk dar mai rau e ca nici nu pot pleca acasa


14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Prison Break mi-a placut tare prima serie, a doua trasa de par, insaaaaa, isi revine. Ultimele episoade iar au fost f misto, iar s-au unit pt a face ceva organizat, au un scop, este din nou frumos. Abia astept sa mai apara, am inteles ca prin aprilie.
Cred ca ce am vazut eu si mi-a placut este seria 3 deja.

Dupa nastere numai noaptea si anume doar dupa ce adoarme nani de seara si ai....cam 2 ore libere
si daca nu mai vrei somn deloc, esti liber sa te uiti la filme. :-)

eu abia astept sa faca si fetita nr 2 un anisor sa mergem la mare in formula completa de 4. Am fost cu alessia la mare cand avea fix un an si a fost extraordinar. A avut un program superb, s-a adaptat perfect si a fost un concediu foarte frumos si relaxant si vesel. Abia astept sa repetam la anul in 2010..cum suna, ce departe imi pare!
Si abia astept sa faca cea mica 2 ani cel putin si cea mare 4, ca sa mergem cu rolele sau bicicleta.

Clau 13+ si Alessia Maria 13 iulie 2007


varsta bb2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

fetele, daca trimit si eu o poza - doua pe contul comun de yahoo, mi le pune si mie cineva in album?? pleeaaase , ca n=am acces la webshots...
dar va anunt eu cand reusesc, ca deocamdata e sefu...

si eu m-am chinuit singurica in oglinda, ca la fel ca la vik, sotul meu zice ca nu e prea mare diferenta fata de inainte...stiu ca doar ma tachineaza, ca dup-aia ii place sa ma mangaie pe burtica, dar prefer totusi sa ma ocup singura de poze, ca sa nu aiba motiv de comentat

ursuletzul nostru

17+

nunta
9 luni

Mergi la inceput