Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flory_28 spune:

Buna Rony ,

si eu am mers tot la medical city pt morfologie, iar controalele le faceam la spital. Vedeam cand este de garda...si mergeam atunci ca avea mai mult timp sa stea de vorba cu mine. Insa, cand s-a apropiat termenul mergeam in fiecare saptamana, dimineata, si nu mai tineam cont daca este de garda sau nu.
Am vazut ca sasha ti-a dat un pm cu nr de telefon...

Multa bafta si sa dea Domnul sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabelle1 spune:

Buna, camisilvia! Chiar vreau sa aflu mai multe amanunte despre povestea ta, mai ales ca are legatura cu dna. dr. Craciun. Problema este ca si la mine exista posibilitatea sa nasc prematur (am colul foarte scurt, dar nu mi s-a facut cerclaj), si sunt cam speriata. Nu prea stiu cum e cu PM, daca vrei sa-mi spui ce tb sa fac ca sa-l pot citi... Sa-ti traiasca copilasul si sa fie sanatos! Pot sa te intreb de ce nu ai mai mers si la sarcina asta cu dna. dr. Craciun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabelle1 spune:

Camisilvia, cred ca ma gasit unde pot citi un pm, deci poti sa-mi trimiti. Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Buna ziua fetelor

Ce-mi puteti spune despre dr.Radu Vladareanu - Elias ?

Multumesc

1+1=3 sau 4, de ce nu ...
Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisilvia spune:

Isabelle am incercat sa-ti trimit un mesaj privat dar cred ca nu ai activata casuta postala. Am citit ca ai probleme cu colul care s-a scurtat. Banuiesc faptul ca ai si contractii si cred ca ar fi cazul sa faci repauz fortat la pat - crede-ma stiu ce spun. Dr.Craciun ce parere are despre asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ca o proaspata mamica, imi permit sa fac si eu o recomandare pentru fetele din Iasi: dr Galearschi, se "gaseste" la Policlinica Industriala si colaboreaza la maternitatea Cuza-Voda. Nu vreau sa devin lacrimogena, dar m-a ajutat f mult pe parcursul sarcinii, si acum am un bebe sanatos. De asemeni, a reusit sa dea de capat unei probleme de-a surorii mele, care a tot "vizitat"ob/gyn degeaba ani de zile.

if you can't say something nice, then don't say nothing at all
http://pisigri.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marijan90 spune:

Fetelor, vad ca nu s-a raspuns stie cineva ceva de dr.Tanase de la CFR2?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

[quote]citat din mesajul lui Gwendoline

Buna,
Chear nu stie nimeni despe doctor Bratila Elvira , nimani nu a nascut cu dansa?

Va multumesc

Buna fetele
Gwendoline, saptamana trecuta am fost la prima consultatie la dr Bratila Elvira si mi s-a parut ok insa si pe mine m-ar interesa parearea celor care au nascut cu dansa.
Sper sa fie un bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss_85 spune:

marijan, personal nu am fost pacienta dr Tanase de la CF2.recent am fost internata in acel spital, la dr Marinca.Doctorul Tanase este seful de sectie al maternitatii.din ce am vazut are multe paciente si toate sunt f multumite de el.eu iti pot spune ca acorda f multa atentie fiecarei paciente.pe mine ma vizita zilnic,chiar daca nu ii eram pacienta,iar la externare mi-a aprobat 21 de zile de medical,desi legal aveam dreptul la 10.
Important este sa ajungi la el si vei vedea ca este un om si un medic f bun,ca de altfel toti medicii din acel spital.exista o colaborare foarte stransa intre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabelle1 spune:

buna, cami. Am facut niste modificari pe contul meu si sper ca am reusit sa-mi activez casuta postala, deci te rog sa mai incerci sa-mi trimiti mesaje. Dr. Craciun mi-a recomandat concediu medical si repaus la pat pt. tot restul sarcinii, ceea ce fac, sau macar incerc. Ai avut si tu probleme de acest fel?

Mergi la inceput