Pestisori alaturi de Aida si ingerasul Emma (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmhhh... iar, in ceea ce priveste 'aratatul' varstei fizic... Mie, mereu mi s-au dat cu cate vreo 10 ani mai putin... la moaca care-o am ... Fac amu un master, iar colegele au ramas perplexe cand le-am zis ca am 32 de ani si nu 20 si ceva cum au presupus ele & ...
Desi, nu mereu mi-a 'cazut' bine faptul ca am fost luata drept mai mica, mai tanara decat sunt ... 'no comment' despre... ci, doar ...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ha ha , Cryna, pai sa iti detaliez ...sunt nascuta la iasi , pana in clasa a 7 a am locuit la Ghindaoani , com. Baltatesti, Jud. Neamt , apoi la Bacau , pana in 1990 cand am venit la facultate la Bucuresti si aici am ramas ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Aha Daniela_daneza... inteles... ... deci, aruncam cu reteveiul care si cum apuca ... parte-n parte ... buuun ... .





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hellooo... unde sunteti sirenelor??? Sau v-am speriat cu ?!? ... ca, disparurati iarasi... mno... & , poate apareti... totusi ...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nici mie nu-mi dau cat ani am... maxim 25... cu indulgenta
Dar nici la cap nu ma simt ca as avea prea multi... deci e bine...
Intr-o zi au venit niste tanti de la o biserica... nu stiu de care... sa imi dea niste pliante... si m-au intrebat inainte sa mi le dea daca am 18 ani


Asa... de condus, am condus... mi-a placut... cam greu sa ma sincronizez la toate... ba uit de una, ba de alta... ca sa nu mai zic ca partea din dreapta a masinii (cu oglinda cu tot) pt. mine nu exista ... ma asigur doar in cea din stanga... sus f. rar... dar e prima oara... asa ca una peste alta io zic ca m-am descurcat onorabil




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

calda , aburinda , cu lapte sau fara ......si pt. cele care nu beau cafea , un ceai , un suc ceva hai trezirea

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata! Am venit la cafea, merci Dany.
Sa stiti ca nici mie nu mi se da varsta pe care o am, ce sa va zic... Candva urcam si eu niste scari cum stiu eu mai bine, adica alergand, si o femeie de serviciu a tipat dupa mine, sa ma traga de urechi, ca ce caut eu pe scara profesorilor... Si mamica unei fete de clasa a 6-a venita sa-si invoiasca copila de la ora in loc sa vorbeasca cu mine vorbea cu una din eleve...
Eliana, ma bucur ca ti-a placut sa conduci, sa vezi ce-o sa-ti placa de acum incolo! Spor!

P.S. Moldoveanca-s si eu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! la !!! Multam fain Daniela_daneza . E yami-yam... ...

Hmmmhhh... deci asa Elyanne... si tie ti se dau mai putini ani decat ai ... Eeeee, caracteristica pestoaicelor, nu??? "Fetita-femeie" , "femeia-copil", etc. ... Succes la sofat !!!

Eeeee, Xandrutza_76... vazui io, ca esti suceveanca ... bun asa ...


la baltuta si fug la treaba... pe mai tarziu...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

'neata!
Dany, sunt invatatoare...
Azi mergem de la 12 la scoala ca are o colega inspectia de grad si cine-i vine in inspectie nu poate decat de dimineata(la noi ciclul primar e de dimineata si cel gimnazial de dupa masa) si de la 3 mergem la spectacol.Clasele gimnaziala au pregatit un program, fiecare clasa reprezentand o tara. Pe Diana n-am dus-o la gradi ca era prea mult pt ea si-o duc cu mine(abia asteapta).
Acum doi ani, tot asa, am dus-o cu mine si faceam scrisoarea pt bunici, iar eu le explicam copilasilor de clasa I cum sa scrie in functie de cui adreseaza scrisoarea, dar fii-mea care abia avea 2 ani si 5 luni se ridica din banca, merge la tabla mazgaleste ceva si se uita la copii zicandu-le: "dlaga tata...asa sa sclietzi, copii" va dati seama ca au ras copilasii de nu mai puteau.
No, ca pana la urma nu ne-au mai oprit apa, cred ca au schimbat noaptea sau am fost pacalita de 1 aprilie
Sunt asa fericita ca aseara ne-a sunat bona care a revenit din Germaniasi de luni nu mai fac crosul de dimineata...yupiii.
Elyanne, sa ai spor in continuare si sa dai cat mai repede de baut...ca doar trebuie udat permisul de conducere.
...fug sa fac niste chiftelute.

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaa... multumim pentru cafea

Nu avem noutati... de aseara si pana azi...
E asa frumos afara si noi vom sta in casa... inca tusesc copiii Probabil de luni avem voie sa iesim




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput