Mamici de zmeurici de iulie - august 2009 (35)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meleea spune:


si stiti cum sunt baietii,mai ales ca aparuse in t-un ziar si chivu care luase tot stoke si luciu are stoke si andreea marin. aaaaa si nici nu are scoica inclusa in pret mai dai si pe aia 6-8 mil de la maxi-cosi.oricum nu merita atatia bani parerea mea,desi eu l-am gasitsi i-am aratat reclama (care e bestiala) sotului. Ne-am ciondanit nitelusi din cauza ca nu vreu stoke dar i-am zis ca eu imi iau inglesina si daca vrea sa ia el stoke...... bineinteles ca nu o sa mai ia nimic iii trece pana atunci, deja s-a inmuiat azi cand a vazut carutul(ca doar il cunosc mai bine decat crede el).

Meleea 23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna fetele ! Eu sunt tare suparata ca am facut febra aproape 38 si din pacate gatul nu a cedta cu nimic , asa ca am luat augmentin 1 g pentru ca mi s-a spus ca e mai periculoasa infectia si oricum nu face nici un rau la copil . a mai luta cineva antibiotic ? Astept raspunsul vostru ! 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

sanziana[ nu stiu ce sa zic. floseste si unguente antiinflamatoare. doamne ajuta sa te lase durerea.
Moniland nu dispera, cum zic si fetele, poate gaseti la Bucuresti tot ce ai nevoie. Al meu sot nu mai merge in It cu masina, asa ca adio Viena si shopping pt. bebe. dar la cat e euro acum, nu mai prea renteaza sa iei de dincolo.
Meleea super ca ti-au sosit lucrusoarele. M-am uitat si eu pe site, si vorba ta...preturile sunt cam ca la noi, cu euro asta mare.
Blanca spor la shopping, si eu merg sambata la C&A in Szeged si sper sa gasesc lucruri faine de bb.
Mony la ce dr. faci cerclajul? iti doresc multa bafta.
Andreea daca dr. ti-a recomandat nu cred ca e probl. Mie mi-a iesit un stafilococ auriu jos, acum am recoltat din nou, ca sa vedem la ce antibiotic cedeaza....asa ca, eu cred ca se poate lua.
Meleea stoke e frumos, dar mi se pare foarte scump. ei bine....vip-urile isi permit. la banii lor ce naiba sa cumpere? normal ca iau cel mai scump carut de pe piata....doar nu si-or plima ei plozii in carucioare de duzina....

_
Gio23+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Andreea1979,am luat eu augmentin 1 mg,pt. o infectie urinara,10 zile.Pooh,mami de Timea(15.06.05) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:




CAPITOLUL 36

Anamaria lui Iulia (23.03.2006) si 23+ cu
Nasterea printesei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Giova la doctorul Ioia Ovidiu.Sper sa fie totul bine.Multumesc

Mony 19+

Mergi la inceput