LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (236)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Neatza dragele mele!
Am gasit si eu oleaca de timp ca sa intru si sa va salut, asta ca sa nu ma uitati. Imi este tare dor de ciripitul pe crenguta, dar din pacate stau foarte prost cu timpul, mai ales la serviciu.

Noi suntem foarte bine. Am facut un anisor, bineneteles cu petrecerea de rigoare. Ieri am facut si vaccinul de 1 anisor, Priorixul, pe care l-am facut in mana si nu am avut nici un fel de efecte secundare. Cat despre greutate....avem 7.900kg si 71 cm, asta pentru cele care se ingrijoreaza ca micutii lor sunt prea slabi. Ei bine eu nu am nici o grija. Dr mi-a spus ca arata bine, si sa o lasam in pace, pentru ca ea este sanatoasa tun, asta e felul ei. Probabil seamana cu mine si cu cumnatul care eram scobitori cand eram mici. Cu mancatul stam foarte bine, mananca mult, dar nu in scaun, tot cu miii de jucarii prin preajma, caci altfel nu avem stare.

Si ca sa ma vedeti cum mai arat la 1 ANISOR v-a pus mami cateva poze. Nu-i asa ca arat bine pentru doar 7.900kg?

Serios cateodata stau si ma intreb daca nu cumva cantarul e stricat, caci ea nu arata slaba deloc. Acu dati-va si voi cu parerea...

Raman prin zona...pentru toate randunicile, si pentru cele noi aparute pe crenguta.



Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ei, acum ca am vazut-o si pe Biencuta, m-am linistit. Noi avem 9.500 si 74 cm, si ziceam ca e prea mica si prea slaba.

Ma duc sa ma uit si la poze!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

Pucca, lasa copilul in pace, nu arata a fi slaba deloc. are 71 cm, e bine proportionata. noi am fost sapt trecuta la dr, avem 79 cm si 12 kg, ne-a specificat ca dimensiunile toate le are pt 2 ani... asa ca la 71 cm e bine.

Marina, mamica in de haiduc Mihnea-Adrian 14.02.2008
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Avem un an!!!

Poze noi cu bebe

www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Am uitat sa va spun....dupa ce i-a rupt turta nasa, a luat de pe tava: 1 - pixul
2 - cheile de la masina
3 - zaharul

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

neatza!
vai.. am gresit conversia la kg.. ca mi se parea mie ca 10 kg e mult.. .. deci reiau avem 9,55kg..

si am pus si un filmulet cu dansul de la party..

ramane pe maine sa vad si eu restul de pozici si montaje..
cred ca ma duc la nani..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Heheee..lume noua!!

Bine zis-Nicoleta!!

Vio sa aveti o viata-cel putin la fel de frumoasa-ca anul ce tocmai s-a scurs! Montajul,pozicile de la ziua lui Sean,cele din calatorie,filmuletele-sunt superbe toate!Somnic pufos!

Cami o somez si eu de zor-dar vad ca vrea sa ne tina in suspans

pucca are Bianca ta niste ochi..superbi!! Arata foarte bine-nu pare slaba deloc-e o frumoasa! Grozav bannerul facut de tati,si tortuletul,si mami!

Marina di she stai pitita?!Vino si tu mai des pe ramurea! Fata-mai ai muraturi la beci? Hai-cand facem un bis?!

Miha m-ai dat gata cu dansul
Andra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuchita



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)



Have a nice trip!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Traiasca americanii , vorba romanului you made my day
Absolut delicioasa Andra cu volanasele si bentita ei, Adrian bashtan pe canapea , cumatrul care taie motul, iar dansul de final a fost demential Bey cum sunt barbatii astia de mici...se simtea si fata bine , dansa acolo...si Adrian numai sa butoneze, sa schimbe el canalul, sa opreasca el calculatorul Mi se par o pereche de viitor
Despre Sean ce sa mai zic...totul la superlativ...montajul are nota maxima, melodia excelenta si pozele una si una...cum il imita pe Hector , m-am prapadit de ras iar petrecerea super super...cu copii, cu tematica, cu tortul lui de mozoleala...ce masinuta frumoasa nu mai zic ! Dar chiar mi-era dor de voi!
Si nu in ultimul rand Bianca , o minune de fetita...ce ochi frumosi eu asa ceva n-am mai vazut, e ca o papusa Iar tati, mare artist cu bannerul ala...poate sa intre in afaceri cu petreceri pt copii!
F frumoasa dimineata si daca mai pun la socoteala ca a inflorit zarzarul de sub geam sunt deja
Plimbari placute va doresc !

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuchita



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)


Distractie placuta, profita la maxim ! Don't forget to writteeeeeeeee!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput