FIV in Ungaria 54

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Luck, sunt aici, cu pumnii stransi pt vineri si pt mai tarziu, la ET , la rezultatul beta si apoi inca 9 luni , pana la nastere! Sa-ti ajurte DD de data asta!



Mami de Filip Gabriel (27/06/2007)

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/135721.birthday.png" target="_blank">Asa cresc


Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olgutza0905 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tamaryllis

Olguta, ce mai faci? Ai inceput tratamentul? Succes!

2009 este anul in care voi reusi!

Nu am inceput inca nimic. Am facut analizele in Tm si astept mail de la Z. Mi-a iesit prolatina cam mare. Ma duc sapt viitoare la un eco si sa vedem cind incepem, oricum nu mai repede de mijlocul lui iunie. In 13 iunie am nunta, asa ca le luam pe rind:))
Va pup pe toate!!!
Sarbatori fericite!!!
Laura, bucura-te ca mai poti sa mergi la servici....ca o sa vina si vremea cind o sa stai doar in casa si o sa visezi sa faci si altceva:))) Te pup!!! Sane scrii de inimioara si cum a fost:)))
Bafta pentru cele "in focuri"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Olguta, casa de piatra!
Fetelor, am si eu o nelamurire: voi v-ati facut dozarile hormonale si inainte de ciclul in care ati facut FIV? Intreb asta pt ca dr Z mi-a spus ca trebuie sa fiu acolo in Z 2, deci voi face hormonalele la ei. Daca ceva nu este in regula se amana fiv-ul? Ma gandesc ca eu imi voi lua atunci o luna concediu si imi va fi greu sa anulez pt a-mi lua in alta perioada.

2009 este anul in care voi reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

andicu
multumesc din suflet draga mea !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olgutza0905 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tamaryllis

Olguta, casa de piatra!
Fetelor, am si eu o nelamurire: voi v-ati facut dozarile hormonale si inainte de ciclul in care ati facut FIV? Intreb asta pt ca dr Z mi-a spus ca trebuie sa fiu acolo in Z 2, deci voi face hormonalele la ei. Daca ceva nu este in regula se amana fiv-ul? Ma gandesc ca eu imi voi lua atunci o luna concediu si imi va fi greu sa anulez pt a-mi lua in alta perioada.

2009 este anul in care voi reusi!

Nu-ti lua concediu de la inceput. Parerea mea este sa-ti iei 2 zile de medical cind mergi la analize si sa-ti iei concediu dupa ET. Se poate amana FIV, se poate opri trat daca nu raspunde organismul corespunzator, se pot intimpla mai multe. Asa ca, mai bine iti iei concediu cind totul e ok si ai pentru ce. Te pup si multa bafta! Cind incepi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Luck iti tinem si noi pumnii si bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hudak_ali spune:

denisa
si la noi a fost la fel....biospsie testiculara....o spermatozoizi...am facut marti o iad la szeged la zadori...nu fiv...
am facut hormonalele din z 2,rh,grupa sange,clamydia,papa nicolau,toate la bioclinica timisoara ....sunt acceptate si analizele facute in romania....vb cu dr,dute la o consultatie si el o sa-ti spuna ce ai de facut...daca tu esti ok,nu cred ca o sa se arunce din prima la fiv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Olguta, inca nu am vb cu dr. O sa-i scriu azi si o sa-l rog sa ma programeze in august. Sunt incurcata rau cu concediul! Eu stau aproape de Bucuresti si mi-e imosibil sa-mi iau doar 2 zile pt analize. Nu stiu cum sa fac! Dar ma dumiresc eu pana la urma.

2009 este anul in care voi reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

luck - ma rog pentru tine sa fie bine de data asta! 9 luni sa fie bine! si dupa aceea si mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

sandica
multumesc din suflet draga mea , offf e asa de bine sa stii ca cineva e aproape de tine , am asa mari emotii maine la punctie dar sa speram ca o sa fie ok.
Va pup si poate va hotarati si voi sa faceti incercarea norocoasa.

Mergi la inceput