FIV in Ungaria 54

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alsima spune:

La multi ani, Floricelelor!!!
Va doresc din tot sufletul liniste pentru Sarbatorile care sunt sau care vor urma si putere de lupta in continuare!!!

Pupici, prietene dragi!!!


Luna MAI e luna MEA!!! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Fetelor, ce e cu linistea asta?? Sunteti ok? Mai e cineva in tratament sau asteptam?

Va !

Laura 9+ baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Olguta, ce mai faci? Ai inceput tratamentul? Succes!

2009 este anul in care voi reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

Laura Garner,si eu le citesc zilnic pe fete ,dar e o liniste serioasa...,tu esti o graviduta fericita banuiesc!Ai inceput munca,cum te simti?
Mi-as dori si eu sa fiu in focuri,dar...l-a mine s-a incheiat povestea fiv,astept sa vina CM in 2-3 zile si vreau sa fac niste analize hormonale,sa vad cat am imbatranit de anul trecut.Am estradiolul ca si la menopauza,si totusi ovulez luna de luna,asa mi-a zis dr Z,nu inteleg cum.Apoi astept sa-mi desfunde D-zeu trompele,ca altcineva nu le poate.
Iti doresc sarcina usoara si bebe sanatos!

Luck,tu te pregatesti? Sa dea Dumnezeu sa fie bine!!!

TUTUROR FETELOR !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

luck


Micky 34+ +

AMR 31 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

dent
acum sunt in foxuri , vineri am punctia.
micky
Doamne Ajuta sa mi se ia de la tine macar unul !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Luck, iti tin pumnii! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Dent . Ma simt bine! Sunt obosita, ma mai dor sanii, dar nu mi-e rau, nu am greturi decat foarte rar si nu puternice - mai mult daca miros ceva ce nu-mi place. Maine fac 10 saptamani. Vineri mergem iar la dr. Abia astept sa aud iar inimioara! Serviciul l-am inceput imediat cum ne-am intors din Ungaria. Nu-mi place, as vrea sa stau acasa (desi acum ceva timp imi placea, dar mai ales de cand sunt gravi nu mai am nici un chef de munca), dar n-am incotro deocamdata. Al meu a fost pus pe liber in noiembrie si inca nu si-a gasit nimic. E nasol cu criza asta, iar Michiganul (statul unde suntem noi) are rata de somaj cea mai crescuta.

Luck, multa bafta!!! Sa dea Domnul sa ai un sanatos (sau 2!) cat mai curand. Asteptam detalii si vesti bune!

Laura 9+ baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

salut-sunt noua pe forum,dar va citesc de mult si am aflat multe lucruri care ma interesa de la voi.Acum am o problema si va rag sa ma luminati(suntem in saptamana patimilor).Am facut FIV in martie la Giulesti si a fost nereusit.Am spus ca un Fiv fac si daca nu este sa fie asta e. Acum parca ma macina ceva,de ce sa nu mai incerc unul. Problema la noi este sotul are azoospermie totala, singura sansa este donator.Intrebarea mea este:Ce analize sunt acceptate? Cele facute la Szeged sau in Romania. Si daca clinica din Szeged face Fiv. cu donator? In speranta ca ma ve-ti lumina va multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

zapp , laura
multumesc din suflet , imi prind tare bine urarile voastre !!!

Mergi la inceput