FIV in Ungaria 54

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Luck, felicitari!!! Sa dea Domnul sa mearga la fel de bine in continuare! Si asa o sa fie, o sa vezi! Te asteptam la Odisee!

Laura 10+ baby

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Buna, fetelor !

Am intrat sa va urez si eu si sa va doresc tuturor sanatate si cat mai curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonacostin spune:


Paste fericit!


Sarbatori frumoase alaturi de cei dragi,sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucurie in inima, multa sanatate si realizarea tuturor viselor!
Liana draga, iti urez din tot sufletul sa ai o nastere usoara si un bebelus sanatos!
Sarbatori fericite tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Luck bafta multa!
Sarbatori fericite tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

PASTE FERICIT !!!


tuturor!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:



Christos a Inviat! Sa aveti un Paste fericit,bogat, linistit si plin de lumina in suflete si in casa!




Mami de Filip Gabriel (27/06/2007)

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/135721.birthday.png" target="_blank">Asa cresc


Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RETAM spune:

SA VA ADUCA NUMAI BUCURII!.....VA DORESC UN PASTE FERICIT !....MA BUCUR SA VAD CA SUNTETI ACTIVE SI CA NU ATI RENUNTAT SA DEVENITI MAME.....LA MINE CEL PUTIN PT O PERIOADA {DESI ACUM IN MAI ERAM FOARTE HOTARATA SA INCEP} RENUNT DIN MOTIVE FINANCIARE ,VOI LIPSI DIN TARA O PERIOADA SI NU STIU DACA O SA AM NET DAR VOI FI CU GANDUL LANGA VOI.....VA FI O PERIOADA GREA PT MINE DAR SPER SA TREC CU BINE.....AVETI GRIJA DE VOI SI VA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alsima spune:

Un Pasti Fericit, va doresc tuturor, cu caldura in inima si lumina in suflet!!!!

Sa ne ajute Dumnezeu pe toate, ca urmatorul Pasti sa nu mai fim singure si locul gol din inima noastra sa poarte un NUME!!!!

Pupici tuturor!!!


Luna MAI e luna MEA!!! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

VA DORESC SARBATORI FERICITE !


ALI

Mergi la inceput