Nou stil de viata (265)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Vik chiar ca arati super si de comorile tale ca sa mai zic, sunt niste scumpi. Sa-ti traiasca sanatosi, norocosi si voiosi toata viata.

Tzuni somn usor si toate gandurile mele bune se indreapta spre voi.

O noapte linistita si pe maine.

Cuba 2008

EMMA INVINGE cancerul



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Ruxi asa ma gandeam si eu sa-l fac da intrebarea era ce sa fac langa.. ce legume si cum

No o zi frumoasa tuturor... Ne auzim deseara

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata va spun si eu.

Uitasem: raport pt ieri - stagmare.


Haideti la micul dejun!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

'Neata fetelor!
Tzuni, multumim de mic dejun! Eu chiar nu stiu ce sa mananc!
Oricum ,maine de dimineata ma voi gandi la voi! Pupici lui Meri!
Carina, cred ca voi da o raita prin blogul tau cu preparate low-calorie, sa ma inspir de cateva retete!
In rest suntem bine, multumesc; pe Andrei l-am inscris la fotbal si e superincantat; drept urmare nici acum nu s-a trezit si e aproape ora 8. Se vede ca nici azi nu v-a merge la gradi! Mi-e mila sa-l trezesc, mai ales ca ieri a fost un efort destul de mare fata de cum e obisnuit!
Ma bucur ca a venit caldura si putem sta mai mult pe afara! Desi praful din atmosfera ma omoara!
Gusta, Zuzi, Mephala, Hopes, Hcclara, Louisea, Puskin, Pepene, Roxana, Delia, Gabi, Violeta, Dordia, Criscosty, Yubi, !
Sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

'Neatza!

cu intarziere pt puiul Vikingai...si multa sanatate si noroc!

Eu sunt cu moralul la pamant, am de dat ceva rapoarte si nu stiu cum sa fac sa fie bine ca patronul a intrat in pasa lui f proasta si tuna si fulgera...dar afara din tzara nu ma poate da, deci...ma imbarbatez singurica.

Pt Raport...93.4 mai nik dar incerc sa imi revin ca sa ma pot concentra la dieta.

Va poop si tineti-mi pumnii azi si restul sapt ca sunt in shocuri la scarbici!




Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La Multi ani! Mada

La multi ani! Cristina

sa aveti parte de o zi minunata, iar gandurile si dorintele cele mai arzatoare sa devina realitate.

Acum ceva timp am rugat serifa de atunci sa ma scoata de pe lista de active.Cand va fi cazul am sa dau de stire ca vreau inapoi.

O zi minunata va doresc.


PS:raport 55kg

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

La multi ani lui Crystina si lui Made ,multa sanatate si tot ce isi doresc.

Vik arati super sincer ,iar pui si mai si.

Tumpi imi place raportul tau.

Ma duc la cafeluta.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Buna dimineata!
Ieri n-am reusit sa intru. Mephala, merci ca m-ai trecut in listuta. Vad ca am un . Intr-o zi n-aveau cum sa se intample prea multe lucruri. Tot 64 kg am.
Crystina si Madelaine



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
am tot ce am visat

Delu Prichindelu'
Prichinduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata frumoaselor,

La multi ani Made!!!!!!!!!!!!! Sa fii fericita si sa ai parte de ce e mai bun in lume! Hai cu un pahar de sampanie
Crystina: La multi fericiti!
Criss: bravo pentru slabit.
Claudia: eu l-am folosit si ca sa condimentez mancare (pui, peste, risotto cu saffron e delicios, tocanita de legume,), dar si dulciuri (in mousse sau ca sa inabus fructe - pere/ mere). Daca vrei o reteta anume, spune-mi (paste cu chorizo si migdale; pastilla de pui - o placinta marocana de pui cu foi de placinta, pui, migdale si stafide; etc). Am uitat sa te felicit pentru masina - sa o stapanesti sanatoasa!
Lou: ar merge un risotto (cu lamaie/ cu ciuperci/ cu legume), salata de sfecla (cu portocale, branza de capra si salata verde), cartofi double baked (umpluti cu amestec de ciuperci, ceapa verde si branza).
Tapioca: e un tip de amidon, pe care daca il cumperi sub forma de perle si poti face din el pudding, asemanator cu orezul cu lapte. E folosit in special in dietele gluten free, ca si perle sau ca si faina.
Roxa: si mie imi place.
Pepene: bine ca te tii de renuntatul la Cola - bravo
Roxa: cumpara cardamon - o sa iti placa (daca iti plac in general aromele orientale - curry, scortisoara, ghimbir, cuisoare).
Vik: esti asa distinsa si interesanta
Laura: poti sa ma intrebi si aici sau pe PM daca ai o pofta anume cum sa o facem mai light
Tumpi: dar esti bine?
Andreea: bine ai venit si spor la slabit
Tzuni: si eu ma gandesc la voi si stiu ca o sa iasa totul asa cum vrei!

Si daca tot suntem la capitolul de ganduri bune, am si eu un hop marti dupa amiaza (un rezultat dupa care astept de cateva zile) si va rog sa va rugati cu mine sa nu fie nimic. O sa va povestesc cand se va clarifica totul despre ce e vorba, deocamdata si eu sunt in deriva.

Meniul de azi: sufleu cu ton si mazare, iaurt cu capsuni si 3 biscuiti cu macese uscate
piept de pui la gratar cu tortilla spaniola (o omleta cu cartofi, spanac, ardei la cuptor)
n-am idee ce mananc diseara.
Va pupic si revin mai tarziu,

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Raport 55 de kg, 1,70 inaltime si 60-90-60


Azi la pranz aveam 61kg, dupa multe cioco si alte chestii...gata de maine ma duc la sala...chiar daca azi e 1 aprilie...de data asta chiar ma duc.

Va pup!

Mergi la inceput