Nou stil de viata (265)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Seara buna!
am crezut ca azi e maine si vroiam sa le gratulez pe Made si Crystina, nu-i bai bag un cap si maine pe aici.
Tzuni ,ma gandesc si eu la voi, asteptam vesti bune!
Hopes sanatate tie si familionului mucios!
onitza si voua la fel, sanatate din belsug!
Anda imi spui te rog si mie in ce pot folosi safran? mi-a adus soacra-mea din Egipt dar n-am desfacut inca pungutza ca habar n-am in ce sa-l bag, stiu ca vik mi-a zis sa pun in paella, dar atunci nu aveam, acum am si nu stiu ce sa fac cu el!

La noi e timp frumos, mi-am impodobit azi salcia cu outze colorate si Luca intr-una ii spunea ce frumos e pomul de craciun...degeaba ii spuneam eu ca acum vine Pastele si asta e salcie, ca el o tinea una si buna pe a lui.
Violeta a trecut cu bine ziua de azi?

va pupicesc, eu ma uit la regina, e singurul serial la care ma uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Claudia acuma mi-am amintit ca mi-ai zis de salcie si anu asta am impodobit chiar daca nu am sa fiu aici mie imi place si i-am luat si lui mami sa isi faca si ea numai nu stiu cum am sa fac cu salcia cred ca rup din copac(ecologisti va rog sa nu ma certati).Si Mara ma intrebat daca vine mos nicolae si a si cantat un cantec cat am impodobit si aici e vreme frumoasa.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Anda da-mi please o idee ce sa fac langa pengansius (sti tu pestele ala alb)... ca mai am cateva fileuri in congelator..
Sa nu incepeti,, daca stiu despre el ce si cum.. da n-am de gand sa-l arunc

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:


Sa nu incepeti,, daca stiu despre el ce si cum.. da n-am de gand sa-l arunc

Hai ca mi-ai placut la faza asta.
Vorba ceea: Cand murim, de ceva tot tre' sa murim, nu???
Ai fost o dulce.

Cuba 2008

EMMA INVINGE cancerul



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

lou, mie mi-e pofta de broccoli si baby carrots cu sos de hrean...o merge la ce faci tu?

Anda, budinca mea de tapioca a iesit geniala, am sa mai fac, desi stiu ca are vreo 400 de calorii, asta e ... e mortala, cu lapte din soia cu vanilie, yammi...

Rolo, mortala pitica, da sa-i pup o buca!

Raport: "stagnare"

Fetelor, va pup si va salut pe toate, nu mai pot sta ca tre culcata bestiutza care deja ma striga!


Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepene spune:



Hello!

Nu am mai dat nici un semn de viata, dar nu am disparut si ma gandesc adesea la voi. Nu am timp sa citesc din urma, imi pare rau. Dar sper ca sunteti bine, sanatoase si voioase.

Eu trec printr-o pasa mai proasta, o fi astenia de primavara de vina, cred ca iau niste magneziu.

Cu Coca-Cola in schimb stau bine: mai beau din cand in cand, dar cantitati mult mai mici decat inainte. Mission accomplished

Sper sa revin cat mai curand.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Zuzi

Boxa sa sti ca si eu cu brocoli ma gandeam :) Merci
Intreb si eu ce-i aia tapioca? M-am uitat pe net la poze sa vad ce da da tot nu m-am dumirit

Pepene lasa si tu astenia si ca nu-i buna Si treci mai des pe la noi

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

nu am reusit sa ma vad cu Gabriela din pacate.

Lou, as face pestele la cuptor, cu condimente si ulei de masline si cu legume multe pe langa.

Roxa, ce e tapioca, ca nici eu nu stiu?

Anda, am vazut cardamom si nu am cumparat ca n-am stiut ce pot face cu el. Am vazut si apa de trandafiri azi, la un magazin arabesc si m-am gandit la tine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Buna seara fetelor! Aha e zi de raport de aia e asa liniste p'aici.Am slabit 1 kg, am 71,1kg.Si cum am promis poze de la mica petrecere, eei de la anul o sa fie cu fetite multe care mai de care imbracate ca printesele:). Anul asta inca a fost asa mai restrinsa. Bitte schön!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Vikingo, esti eroticoasa rrrrrau! Iar copiii niste scumpi!


Eu abia acum mi-am terminat treaba pe ziua de marti. Fug in pat ca la 6 va dau desteptarea!

Azi am avut de facut cateva drumuri cu Meri si am luat taxiul si metroul. La cat sunt de obosita mi-a fost frica sa ma urc la volan cu Meri langa mine!

Noapte buna!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput