Nou stil de viata (265)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Rolo, am uitat, astept sa-mi spui daca ti-a placut Wrong.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Zuzi mii se scuze stiu ca mai intrebat daca e scoala sau gradinita si nu ti-am raspuns.E scoala unde va merge de la 4 ani si timp de 3 luni are perioada de prescoala si dupa in functie de cum reactioneaza merge in clasa 1 sau se mai face acomodare. Ce stiu e ca la 5 ani e obligata sa intre in clasa 1 si la 6 ani au examen.Mara e super bucuroasa ca va merge acolo ,eu voi mai invata cu ea si uite asa a trecut timpul si eu numai am nici un bebe ci o fata mare.

Marilena si Mara Augusta



Ei, bravo, felicitari. Deci avem o viitoare scolarita foarte entuziasmata de aceasta schimbare.
Auzi, Mari sa da stii ca faza cu nu mai am bebe se poate rezolva...si inca intr-un mod tare placut ... asa ca de tine depinde.


Cuba 2008

EMMA INVINGE cancerul



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zuzilici

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Zuzi mii se scuze stiu ca mai intrebat daca e scoala sau gradinita si nu ti-am raspuns.E scoala unde va merge de la 4 ani si timp de 3 luni are perioada de prescoala si dupa in functie de cum reactioneaza merge in clasa 1 sau se mai face acomodare. Ce stiu e ca la 5 ani e obligata sa intre in clasa 1 si la 6 ani au examen.Mara e super bucuroasa ca va merge acolo ,eu voi mai invata cu ea si uite asa a trecut timpul si eu numai am nici un bebe ci o fata mare.

Marilena si Mara Augusta



Ei, bravo, felicitari. Deci avem o viitoare scolarita foarte entuziasmata de aceasta schimbare.
Auzi, Mari sa da stii ca faza cu nu mai am bebe se poate rezolva...si inca intr-un mod tare placut ... asa ca de tine depinde.


Cuba 2008

EMMA INVINGE cancerul



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)



Zuzi eu zic pas ca s-a stricat barza.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Revin, ca iar am uitat ceva: sa urez bun venit fetelor noi, Ate si Andree ea si spor la treaba!




www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Fetelor, n-am timp nici sa ma privesc in oglinda!

Dar, am o mare rugaminte la voi. Joi dimineata am nevoie de muuuuuulte ganduri pozitive. De la 8 la 12 am nevoie sa trimiteti un gand pozitiv catre mine si Meri. Stiu ca de fiecare data ati facut asta cand am avut nevoie!

Pup noile venite si va salut pe toate!

Fug la treaba!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Tzuni, eu de pe acuma iti trimit un batalion de ginduri bune. Ma voi gindi la voi. Curaj, mamico!

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Tzuni toate gandurile bune merg spre voi si joi stau cu pumni stransi.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza tuturor.

Eu as da raportul dar zau daca stiu pe care sa-l dau.
La ieri imbracata cantaream: 198 lb = 90kg
Acasa pe cantarul meu digital cantaream : 88 kg
Azi dimineatza pe cantarul nou, clasic: 87.5 kg.

Asa ca nu stiu ce sa zic. Daca se poate ma mai cantaresc o data acasa maine dimineatza dezbracata si vad cum sta treaba exact. Daca nu las sherifa sa treaca ce vrea.

Gabi delegatie usoara cu toate ca nu prea se intrevede si spor la shopping.

Ruxi daca te intalnesti cu Gabi sa nu uiti sa faceti si ceva poze.

Dragelor va si pe toate fara exceptie si sper sa mai revin.

p.s. Delia cred c-ai impins valul de somn mai la vest ca asa m-a plalit un somn de nu-mi pot tine ochii deschisi.

Cuba 2008

EMMA INVINGE cancerul



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Seara buna! Azi am fost la servici si parca este la nebuni Am ajuns acasa la acum 2 ore si sunt franta. Am citit in fuga din urma..

Vik la multi ani printesei! si multumesc pentru aprecieri
Tzuni, cu siguranta ma voi gandi la voi joi dimineata

Bun venit fetelor noi!

Sunt franta...revin maine. Va pup pe toate



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Scuze, am uitat de raport...75.5 kg



Crys si Dany

Mergi la inceput