Nou stil de viata (265)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

ciao dragelor. abia m-am intors acasa de la sala si sunt lihnita de foame. am sa mananc un biscuit ...

am vazut ca v-a lamurit Anda cum sta treaba cu tapioca

Lou, cuma iesit mancarica?

Tzuni, vesti bune, glume ceva?

Vikingo, nu incetezi sa ma surprinzi in bine. sunt absolut meserized cat de bine arati, ce par minunat ai si ma intreb si eu ca restul unde le tii, soro? cre ca aia cu IQ mare sunt grei frate! altfel nu-mi pot explica, jur!

va pe toate, am asa de multa treaba, trebuie sa calc niste perdele si sa le agat..pove maine!

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:


Hallo gagici

Roxa merci de intrebare. A iesit yumi desigur Pestele l-am facut la cuptor invelit in hartie de copt, langa am facut risotto si legume; iar pt ca ,, cumparasem mai mult brocoli am facut si o salata
Spor la calcat.. Ce bine ca n-am perdele

Anda ce bine suna retele.. Si vad ca-s si usor de facut. Mi-ar fi placut s-o incerc si pe aia cu blat de migdale si fistic da n-am masinarie sa mi le faca praf.. Da le-am notat si eu
Bine macar ca nu te doare operatia.. Nici nu vreau sa-mi inchipui cum e ca mi-e rau

Tumpi te astept si la mine sa le speli.. Ca daca nu il pun pe barbatel ca el are mai mult timp liber
Voi aveti liber de Pastele romanesc? ca banuiesc ca si la voi e altfel pe 12 aprilie, nu?

No va las..

O noapte usoara

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Tzuni ma bucur ca ati trecut cu bine! A durut-o cind s-a dus din anestezie? Dar in ce s-a lovit de a trebuit asa interventie? Recuperare usoara.Carina saracuta de tine...suna a operatie grea. Ai grija de tine.Lol Roxa:) mai tu esti o draguta. Kg sunt acolo, dar probabil ca asta mi-e stilul mai de femeie, la urma urmei decit sa ma simt ca o fata tot timpul dolofana mai bine sa ma simt o femeie numai bine in kg ei:) E si asta o varianta la urma urmei:)) Dar nuuu, trebuie sa mai slabesc, 4-5 kg e rezonabil. Si atit.Am fost la sport 2 ore, beau un ceai si ma bag cu o carte in pat ca mi-a sosit un nou pachet de la polirom. Pe miine!PS:unde-i ramonika? imi placea stabilitatea ei in programul de masa si sport.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Deli sa nu-ti fie frica de schimbarile de look, parul creste! Te-ai gindit si la alta culoare? Suvite blondine?Hopes merciLIRIS ce mai face burticul!! Mai da pe la noi.Sabina tot in starea aia frumoasa esti? De indragosteala, creatie si plutire ..ah ce bine suna!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Vikinga, Meri a cazut si si-a muscat buza. Avand dintii ascutiti si-a sectionat tot muschiul de la buza, pe interior. Si degeaba tratam eu la exterior ce se vedea, ca pe interiorul buzei nu era ok. Si e zona umeda, care se vindeca greu. O durea si nu mai putea vorbi bine, se vedea clar ca ceva nu e ok. Si asa am ajuns la operatia estetica. N-a durut-o, cel putin asa-mi spunea. Dar ma strangea de gat mai-mai sa ma sugrume, draga de ea, si-mi tot spunea "sa nu pleci niciodata!".

Sunt nebuna. Mi-e atat de draga ca abia astept sa vina dimineata sa se trezeasca!


O piesa de seara:







_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

bunaaa:)
Tzuni, ma bucur mult ca ati trecut cu bine peste operatie! Va pup tare de tot!
Vik, nu mai sunt chiar asa.
azi am calcat pe bec cu o merdenea....
dar ma straduiesc sa-mi mai gasesc motive, am acuma cica de compus, pana pe 25 aprilie, sa vezi trairi agonie si extaz.....



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Va las cafeaua, ceaiul si micul dejun pregatit, asa ca serviti-va

O zi frumoasa.. Imediat e weekend

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Buna dimineata, multam, Lou de cafea. Ceai beau cand ajung la scoala. Alaturi de un fursec, desigur, .

Azi avem doi sarbatoriti:
Stefan, pui de ClaudiaH.
Oana Mihaela, fetita scumpa si dulce de Nastad
Sa aveti o zi minunata!

Vio, a fost totul ok ieri?

Sabina multa inspiratie iti doresc.

Rolo, mi-au placut pozele.

o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata si multumim de cafea!

La multi ani, Stefan, pui de ClaudiaH.
La multi ani, Oana Mihaela!


Stiti emisiunea de la pro tv "Frumusete pe muchie de cutit?" varianta romaneasca a productiei americane "Extreme makeover?" Aia in care se fac operatii estetice pt a schimba fizicul unor persoane dezavantajate de mama natura? Ei bine, omuletzul cu care ies eu la film produce varianta romaneasca. Sa ma bag o o slefuire totala?


_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Anda bafta cu dinti,sincer imi place ca ai curaj ca eu mai bine plec in lume decat la dentist.De praji notate dupa mini vacanta le fac.

Rolo frumoase poze.Si maseaua se face.

Claudia nu am ce sfat sa iti dau,eu rochia mi-am luat-o din ro ca si aici sunt scumpe si nu mi-a dat mana sa dau atata.

Tzuni ma bucur ca e bine Meri si sper sa treaca repede tot,iar la slefuit eu zic mintile in cap sa le bagi.

Cuscra la multi ani pentru mami.

La multi ani pentru sarbatoriti de azi Stefan si Oana Mihaela.

Ma duc ca vreau sa imi fac cafea la ibric ca sa pot sta treaza azi.


Gabriela pe unde esti?

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput