*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (234)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

am nascuuuuuuuuuuut la 10,35!

va multumim mult de urari, sunteti tare dragute

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Criss propune intalnire aniversara-pe 23 Mai !!
Cine e pentru?!!


Off..Raluca ce noapte ati avut! Cred ca trebuia sa-ti trezesti soata si sa-i ceri ajutorul-nu cred ca te refuza..Eu nu m-am mai ridicat din pat noaptea(cu foaarte mici exceptii) de vreo 5 luni-dar l-am rugat pe el sa faca asta-si a acceptat bucuros!
fetele!!Sa aveti o noapte linistita si sa iasa mai repede dintosii aia sclipitori!

gecko ce ai scris tu acolo,mi-a cam spus si nenea neuropsihiatrul! Salvez ce-ai trimis-in mailul comun!

Clau eu il dau pe Mihai cu o crema de la Avene-cu cold cream si i-au disparut..Pupici

Adriuta e mortal fi'tu!! papaciosul mamei..si pe ma'sa!

Simo sanatate multa puiutului!!Aveti grija de voi!

Nicol e mortala Antonia cu ciocanelul I-am dat si eu lui Mihai-fiert,il mananca,dar roade capetele alea si urla tare daca il iau..

selele de Oana,sa nu mai doara!




Acum nascu si Liana:La multi ani Teeooo!!




Andreiuta de Cris! Cum cazu bre?!Of,of..

Raaaaluuu glumeeeaaam!! Acuma mi-e si rusine-te facui sa cauti greseala Glumesc mai-io pierdui povestirea despre mutare si de-aia intrebam..fata!

Ete si la gecko cu pandispanul eiPun bata pe tiiineeee!!!Fuuuugi!!
Ahh..iti vazui frumusetea de flacau-te iert cu pandispanul!Haha!!Ce papase de e asa pictat?!

Olgaaa scoti cuiul si fugi?!Hai mai des!!

Fug sa culc cupilu'
V-am pupezat!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

La multi ani Te(r)o si multa sanatate
Am revenit. Suntem bine
pentru toate fetele

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luny, eu sper sa te prind si pe tine la tura a doua.

Olgutza, ma bucur ca sunteti bine, voiosi si sanatosi. Mi-e dor de tine!

Noi iesim in parc, va pupam. Rebe n-a mai vrut sa doarma in dimineata asta asa ca nu mai stam in casa, e un soare frumos, de azi, gata, vine primavara!

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Inca ceva: eu sunt pentru 23 mai, e ok pentru mine. Sper sa nu se iveasca nimic atunci...

Zoze, Raluca, Adriana, Naty. Gata, am fugit.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

A clean house is a sign of a broken computer...

Liana, Gecko, Ramo, nu mai stiu care aveati la voi fierul de calcat, dati-l incoa, ca Iulia doarme si am si eu de calcat cate ceva...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

A clean house is a sign of a broken computer...


Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...



Maaare ADEVAR!!! Si randunoiul meu e de aceeasi parere!!!




Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici
www.slide.com/r/-IlWA72N6D_jANj_EVgaybXoakTQN1xj?previous_view=lt_embedded_url" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/B9OUQvWq6T-cqtkVvpiD2ibe0EBLnlhW?previous_view=lt_embedded_url" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ma bucur s-o citesc si pe Olgutza mi-e dor de voi, fata, hai cu niste poze proaspete
A clean house is a sign of a broken computer... absolut corect, Naty!
in pricipiu, si mie mi-e ok 23 mai, dar al meu sot nu are turele pe mai pana la sfarsitul lui aprilie... mai e timp, mah, mai stabilim atunci, mai approape, cu 2 saptamani inainte, nu e mai ok asa?zic si eu..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Apropo...mi-a trecut pe la ureche ceva de un uscator dar n-am inteles. Nu mai trebuie sa calci rufele?? Vreau si eu!!!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Neata!

Va multumesc de aprecieri la adresa mancacioasei mele.

Zoze si Antoniei tot sa roada capetele osului ii place; nu va inchpuiti ca am lasat-o sa muste din el, ii rupeam eu carnita si ii dadeam cate putina cand se indura sa scoata osul din gura.

Cris fato, m-ai pus pe ganduri ,mi-ai dat de lucru cu ochii Antoniei .De azi dimineta ma uit continuu la ochii Antoniei, n-as zice ca are strabism, dar acum am devenit obsedata si ma simt denaturata ca poate nu am observat pana acum ca ar avea copilu vreo problema;tacsu zice ca n-are. Oricum m-am uitat in poze, intr-adevar in poza a doua cu copanul ,pare clar ca are la ochiul stang, dar eu cred ca se uita asa din cauza ca i-am facut poza de foarte aproape si se chinuia sa focalizeze aparatul. Oricum o sa intreb si pediatrul daca i se pare ceva ciudat si va anunt. Stai linistita ca nu m-am suparat.

Si eu sunt pentru intalnirea pe 23 mai

Naty m-am uitat pe prospectul steriletului si scrie ca secreta un hormon numit levonorgestrel.Habar n-am ce-i asta, dar abia astept sa vina soacramea din statiune sa ramana cu muncitorii, ca vreau sa merg la ginecolog si sa-i cer parerea. In ultima vreme am si niste dureri de cap pe care ininte nu le aveam..

Kya imi pare rau de noaptea oribila si de Zana chinuita de dinti. Cat despre trezirea randunoiului cand urla copilul,al meu se trezeste ca e mai sensibilos, dar ma enerveaza ca vine motz dupa mine sa vada ce are si o agita si mai mult p-asta care vrea imediat la tacsu in brate...nu va imaginati acum ca sta dumnealui s-o adoarma...nooo!

Olgutz ma bucur ca sunteti bine, eu te-am mai strigat p-aici,chiar ma miram ce-i cu tine.

Clau plimbare placuta!

Gecko multumim pentru traduceri. Am vazut si eu poze cu pandispanul mult discutat...no comment

Nico eu calc lenjeriile ca sunt urate rau sifonate. Nu le fac eu coala de hartie , dar cate de cat..

Cam atat am retinut din ce-am citit.

Fug sa curat cartofi , ca acum vine pranzul si tre sa hranesc muncitorii. Azi nu la mai gatesc felu II. Le doar ciorba de perisoare si cartofi prajiti cu carnati.

Pup

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput