*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (234)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

LA MULTI ANI TEO MICA SI SCUMPA, SA FII SANATOASA SI SA AI O VIATA MINUNATA! .

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:




La multi ani cu sanatate-Elena!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



Happy 11-th month Robert Cristian!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Multumesc fetelor de raspunsuri. Mi s-a parut la indemana bepanthen-ul ca tot il aveam in casa ( mersi Alice ) si am dat-o cu el pe obrajori. Oricum e foarte putin, Paul zice ca doar eu vad asta.

Kya, imi pare rau de noaptea nasoala, la mine Paul niciodata nu s-a trezit la ea si sti ce nopti are Rebe! Asa ca inteleg...Eu o sa vin maine la 11-12 in IOR, ne vedem acolo.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Iulia e de ieri dupa-masa in greva TOTALA a foamei, cu exceptia laptelui. Dar nu doar ca refuza...URLA!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

LA MULTI ANI TEODORA, SA FII SANATOASA SI VOIOASA, SA LE ADUCI NUMAI BUCURII PARINTILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Scumpicica mica

Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si voioasa!!!

Sa va traiasca minunea, Liana, sa fiti fericiti!


Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

NICOL sa-mi mai amintesti cu cosmeticiana, inca nu am gasit..ce haleste fi-ta la copan, bun asa!
ramo si eu cred ca as fi procedat la fel ca si tine cu mulsul, pret de cateva luni nu muream, cu siguranta, mi se pare ff important macar 3 luni sa bea laptic de mami..
gecko tu faci zilnic pandispanul ala?fata,dar ce bine arata,eu sunt antitalent la dulciuridar mi s-a pus pata pe biscuiti ptr Mufa ca vad ca-i plac tare si caut reteta.. am citit despre ce tre sa faca toddlerul, suntem in grafic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Cred ca vor fi 2 intalneli in IOR maine, noi ne inscriem la tura de dupa masa, dupa 3...Tonic? cine mai vine?...
uite-mi cuscra! ce faceti, soro? ai rezolvat cu marca aia, la job, ca nu mi-ai mai zis nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Dragelor, cred ca m-ati trecut deja pe lista disparutelor Suntem bine, sanatosi, veseli...multumiti...ceea ce va dorim si dumneavoastra !

Urez numai bine si sanatate tuturor puiutilor a caror aniversare am ratat-o !

La serviciu e de treaba, incat acasa mi-e lehamite sa mai stau in fata calculatorului, asa ca sunt complet pe langa evenimentele din stol. Oricum, sper ca sunteti sanatosi si veseli cu totii!

See ya!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008

Mergi la inceput