Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (90)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Despre adormit...Karina adoarme exclusiv la san.Asta e!Ii va fi greu sa nu mai asocieze sanul cu somnul, dar pt.mine este comod asa deocamdata si in feleul asta reusesc sa mai fug de la ea sa mai trantesc un aspirator prin casa, sa fac mai mult praf decat sa-l streg cum se cuvine, sa bag o maslina in gat ca sa nu mor drqu de inanitie si altele.
Sa ma vedeti cand ma asez pt pozitia de alaptare...din aer ma trage Karina sa ma apuce de san si nu ca i ar fi foame...dar este oxigenul ei de somn dc ma pot exprima asa...si na vine catzeaua la puiul ei.Asa ma vad!

le: afara adormim stilul smuls in carucior.cine ma vede zice ca arunc copilul din carucior

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia


moaaa ce m-ati mai laudat!


Pai daca meriti??????

Nu stiam de ce e aproape de miezu` noptii si mie nu mi-e somn deloc. Acum mi=am amintit ca am bagat somn de voie azi la amiaza 3 ore cu Mihnea

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

felicitari ada ai nascut un pui de capitolash de forumash mistoc.Sa ne fie cu noroc!!!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

Ada multumim de capitol nou Acum avem si mai multe mamici care sa schimbe pampi

Brigitte e superba Anna-Mayah si invitatia e f frumoasa.

Pozici
Mamica deMaya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

pt verisorutzul lu Mihnea!!!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Brigitte, bagat nas poze.
Suuuuper burticuta . Super-super si rezultatul, dar burticuta mi-a trezit mie nostalgii.

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008), poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

super ada...

babytza pls citeste ce ti-am scris la cap trecut....am stat si am calculat pana atui scris voi vreo 2 pagini si cap nou :)#

anisfelicitari pt dintisor....cum stai cu bona?

brigitte mayah (ce nume interesant!!!) e foarte frumoasa, are niste ochisori superbi, iar invitatia la botez e pe gustul meu :) si eu am facut-o in acelasi stil...ba chiar sunt mandra ca am produs-o singurica in totalitate:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

heii trece ziua si nu apuc sa felicit Hunii si pe Eva
la multi ani mai boceilor si la mai multe lunite, sa mancati tot si sa fericiri mamicile voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici
le: afara adormim stilul smuls in carucior.cine ma vede zice ca arunc copilul din carucior

Asa fac si eu, ca altfel nu ii place in carut
Tu Nikoliciule, de fiecare data cand citesc posturile tale ma prapadesc de ras - tu si cand scrii despre lucruri mai putin vesele sau chiar triste ai asa un stil foarte haios de a descrie lucrurile. tare mi-ar placea sa te cunosc si de-adevaratelea. Cred ca esti genul de persoana cu care se rade non-stop.

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigitte spune:

Anamona..Mayah means "close to God"..cat despre invitatie, fotografiile sunt facute de mine

gaia.nevia- nostalgii am si eu dupa burtica

Cosmy.B- merci beaucoup

Mergi la inceput