Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (290)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Duamna Teoooooooooooooooo, cum ai aparut, cum s-a animat atmosfera. Mai sa cad de pe scaun cand m-am uitat la poze. Ce schimbare radicala! Sa-ti fie de bine culoarea. Cat despre patania de la scarbici, yaccccc .Mi-era dor de tine

Am apucat sa vad aseara o domnisoara in adevaratul sens al cuvantului, frumoasa, frumoasa si cu niste ochisori inteligenti... mama, mama. Pupam Eliza de mami Mariana. (Trei luni zici? Of, m-am intristat. Eu as mai fi avut doua luni jumate. Mereu ma uitam dupa tine in perioada aia).

Am mai vazut si rocker ciufulici de mami Singura75. Sa-ti traiasca si bine ai venit.

Prisi, sanatate sotului
Am citit tot din urma, de-a valma, dar am program administrativ intensiv asa ca intru la taclale mai tarziu.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Singura75, eu stau in Viziru 1.
Veronica si Bianca Elena(29.08.2007)
www.flickr.com/photos/nasturel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Ana...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna de la noi!

Gabriela pupam tunsulita,e tare draguta

Myral sunt de acord cu grija mai mare la fete,decat la baieti...mai pune poze cu Eliza,ca mi-e dor s-o vad

Ana ce dulcica-i Miruna...in ce perioada mergeti la Eforie,poate ne intalnim..

Singura75 bine ai venit! Tare frumusel Mihnea Si noi luam 2 pic/zi de Vigantol,in lunile cu r,pana la 2 ani..

Teo pupam Mihnutzul suzetar si pe mami a lui cocheta.

Carpatina tot se mai trezeste Ioana noaptea? La noi sunt aproape 3 saptamani de cand nu se mai trezeste,dar ii dau eu un bibe pe la 6-7 si doarme pana la 8-9.Drept e ca seara se culca tarziu,mai mereu pe la 23..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

L-am vazut pe Mihnea pupaciosul de mami singura75....e bine ca nu mai suntem singurul pupacios de aici,care au pus si dovada

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ca sa nu ne uitati :
http://good-times.webshots.com/photo/2089451100101671646oIIrfk?vhost=good-times&vhost=good-times




pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui slippers76
Am apucat sa vad aseara o domnisoara in adevaratul sens al cuvantului, frumoasa, frumoasa si cu niste ochisori inteligenti... mama, mama. Pupam Eliza de mami Mariana. (Trei luni zici? Of, m-am intristat. Eu as mai fi avut doua luni jumate. Mereu ma uitam dupa tine in perioada aia).


Ana ....


Multumesc mult de tot pt complimente .
Intr-adevar, sunt nitel emotionata. Azi am bagat un ochi in sifonier, mi-am pus deoparte ceva hainutze pt bagajul de spital.
Valentina - ce majorete domne?!?! Lasa-le sa se antreneze linistite, ca e prea devreme sa danseze pt mine!

Azi cat am gatit mi-a facut mandra boacana - a luat galeata de gunoi (ala bio - adica coji de legume si fructe + ceva faina ramas de la snitele) si a tarat-o prin casa. Cand am terminat de taiat morcovul (vreo 30 de secunde adica) imi aduc aminte de ea - o gasesc degustand ceva cartofi ramasi de la niste cartofi frantuzesti aruncati acum vreo 2 zile - si restul era rasturnat pe covor la ea in camera . A trebuit sa periez covorul cu apa si otet, ca n-a iesit faina cu aspiratorul...

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihailescu teodora

Citat:
citat din mesajul lui aniast72

Teodora, nu-ti face probleme, cu foto sau nu, tu esti de neuitat.


S-o iau ca pe un compliment...???


Pai cum altfel?

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Cica am muncit, dar cam fara spor in seara asta.

Danuta, de pe 26 iunie mergem la mare.Pupam Mirunica.

Mariana, boacane din astea o sa mai tot patiti. Stai sa vezi cum o fi cand o sa trebuiasca sa stai cu ochii pe doi

Danielle, de uitat nu va uitam sigur, da' mai spune-ne despre voi... Cum esti? Totul merge bine cu bebe 2? Pupam Ebonee super eleganta.

Carpatina


Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Danielle ,chiar crezi ca te-am uitat, poti fi sigura ca nu, chiar intrebau fetele de tine, cat despre frumoasa din poze, are mare noroc ca doarme Cristi, dar o sa i le arat maine...asa ca sa pregateasaca tati pusca
Mai spune-ne despre voi, ce face harnicuta, cred ca vrea sa-i fure diploma lui Prisi cu hainele calcate....tu mai mergi la scoala...si bineinteles ce face samburel, fetita sau baiat(nu mai stiu daca ai scris)

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput