Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (290)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Cecilia, eu daca incerc sa-l pacalesc pe Vladi sa-i pun mancare pe buze, in semn de protest se preface ca vomita de zici ca-i ies ochii din orbite .
Singura75, n-ai reusit inca, nu apare nici o fotografie in album. Multe dintre noi nu sunt adeptele fotografiilor pe net dar pentru asta avem e-mailul cu userul comun. Daca vrei, poti trimite acolo si le poti sterge oricand (pot trimite PM cu parola).

Edit Whoops, acum am vazut ca n-ai PM-ul activat.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Singura75,mai mestereste ceva la poze ca nu apare niciun album;poate le-ai facut private,da-le ,,public'',macar pina diseara
Poate se ia si la Mihnea al meu vorbaria de la voi!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Buna ziua, fetelor!In sfarsit am reusit sa intru si eu un pic.
Am intrat si dimineata,dar de cheuna ce eram, am scris un mesaj si l-am trimis fara sa ma fi logat....
Fii'mea u stiu ce a avut aseara dar s-a trezit de vreo 3 ori,ea de obicei doarme toata noaptea fara sa se trezeasca sau se trezeste o singura data si cere ceiuc, dar aseara m-a capiat. A treia oara cand s-a trezit ne-am trezit cu ea la noi in camera, ea dormin d in camera ei. S-a urcat pe tati, l-a pupat si apoi m-a luat de mana sa o duc la culcare.Nu stiu ce-a fost asta,dar ne-am distrat in toiul noptii.
Vreau sa-i urez si eu bun venit, noului membru,Singura75.
Singura75 si eu sunt tot din Braila si la fel ca si tine sunt singura toata ziua cu pitica mea, DAca vrei sa vb mai multe poate intri pe mess. Id-ul meu este veroboroda.
Ma duc sa citesc ce-ati mai scris ieri, ca n-am avut timp ca sunt pe dinafara, nu stiu ce ati mai scris.
Veronica si Bianca Elena(29.08.2007)
www.flickr.com/photos/nasturel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Citat:
citat din mesajul lui aniast72

Teodora, nu-ti face probleme, cu foto sau nu, tu esti de neuitat.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)


S-o iau ca pe un compliment...???

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns singura75 spune:

Uups!v-am spus ca nu prea ma pricepLe mai mesteresc diseara cand vine tati ca acum mihnea e calare pe mine, il tin in brate .Sper cel putin ca mi-am activat pm

http://community.webshots.com/user/singura75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Eu nu ii mai dau de mult vigantol si nici alte vitamine, nici nu mai stiu de cand dar mai beau eu cate un osteozone sau osteocare care au si vit d3. Apropo de cand beau vit astea cat timp tine menstruatia e mult mai bine adica nu mai e asa abundenta.Si ca sa va exasperez si mai mult nici la control nu am mai fost de la un an , bine ca nici nu a fost bolnavioara. Si daca va zic ca avem doar vreo 76cm acum o luna adica la un an juma, cred ca e cea mai piticutza de pe aici, de kile nu pomenesc ca sigur cadeti pe spateMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui singura75

Uups!v-am spus ca nu prea ma pricepLe mai mesteresc diseara cand vine tati ca acum mihnea e calare pe mine, il tin in brate .Sper cel putin ca mi-am activat pm

http://community.webshots.com/user/singura75


Le-ai mesterit suficient Acum se vad! Tare expresiva fetisoara are! Un papanas adevarat!
Si cu pm ai reusit.. si mai ziceai ca nu te pricepi.. sau te alintai un pic?

Daca vrei sa te scriem si pe prima pagina, da-ne te rog datele (ce vrei sa apara)


=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Adica de ce va zic ca beau eu vitamine ca o alaptez si cred ca mai ajung cateva si la eaMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Singura75, ce ochios frumos ai, sa-ti traiasca!
In ce zona stai ,in Braila?
Veronica si Bianca Elena(29.08.2007)
www.flickr.com/photos/nasturel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns singura75 spune:

carpatina,pe bune , nu ma alintam deloc.E prima data cand fac asta,na ca ma doare capu de cat le-am mesterit cu mihnea in brate care tipa ca vrea ham(101 dalmatieni).Mi-am zis cat de greu poate sa fie,citesc, urmez pasii si sa vedem ce-o iesi!
vero , eu stau pe langa piata mare.tu?

http://community.webshots.com/user/singura75

Mergi la inceput